Emeklilere yönelik yeni açıklamalar heyecana neden oldu. Gündeme gelen son gelişmelere göre emeklilerin hesabına 4 bin 300 TL para yatacak. Üstelik bunun için sadece başvuruda bulunmak yeterli olacak. İşte merak edilen ayrıntıların tamamı!

Ardı ardına açıklama yapıldı. Bakla ağızdan çıktı! başvuranın hesabına para akıyor! SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere 4300 TL müjdesi... Belirli aralıklarla ödenen Banka promosyonları emeklinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Maaşını taşıdığı bankalar emekli vatandaşlarımıza 2500 ile 5000 TL arası promosyon vermeye devam ediyor. Önemli bir ek gelir olan promosyonları bankalar sorgusuz sualsiz ödüyor. Tek yapılması gereken maaşını X bankadan alacağını 3 yıllığına taahhüt etmek. En yüksek ödemeyi yapan bankalar daha çok talep görüyor. Promosyon ücreti belirlenirken en düşük maaştan en yüksek maaşa göre hesaplama yapılıyor. Maddi anlamda sıkıntı çeken emekli vatandaşlar için müjde mahiyetinde olan kampanyalardan yararlanmak için süreyi kaçırmamak ve başvuruyu hemen yapmak gerekiyor. Başvuru ve taahhüt gerçekleştikten hemen sonra atm ye gidip hesaba yatan para çekilebiliyor. Sık sık tekrarlanan promosyon kampanyalarından haberdar olmak için duyuruları takip etmekte fayda var.

Banka Promosyonu Nasıl Hesaplanıyor

Emekliler için banka promosyonları maaş tutarına göre hesaplanmaktadır. 1500 civarı alanlara ortalama 500 TL promosyon çıkarken, 2500 üzeri alanlara 750 TL çıkmaktadır. bu miktarlar ortalama miktarlardır. Maaş arttıkça miktar da artmakta, özel banklalar ise daha fazla ödeme yapmaktadır. en yüksek promosyon ödemesi 5000 TL yi bulmaktadır. faydalanmak için emekli vatandaşların ödemelerden haberdar olmaları çok önemlidir.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Her bankanın ödemesi değişkenlik göstermektedir. iletişim kanallarından ya da bizzat görüşerek ödeme miktarı hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Verilen ödeme tutarları ortalama fiyatlardır. Daha yüksek ödemeler çıkabilmektedir. Tamamen 1 aylık maaş tutarı hesaplanarak bankaların sunacağı teklife göre ödeme yapılmaktadır.

Taahhütten Cayma Durumunda Neler Olur

Promosyon taahhüdü üzerine cayma hakkı bulunmaktadır. Promosyonun alındığı bankaya belli süreyi aşmayacak şekilde iade edilmek şartıyla cayma gerçekleşmektedir. Örneğin bir banka 600 TL verdi, diğeri 750 TL veriyor; taahhüdü bozarak fazla ödeme yapan bankaya maaş taşınabilir. Promosyon ücretinin iadesi koşuluyla kanunen hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.