Ziraat Bankası müşterileri için güzel bir kampanya duyuruldu. Kampanyada mobil uygulama üzerinden başvuru yapıp gerekli şartları sağlayanlara 1000 TL bankkart lira verilecek. Ziraat Bankası'nın sunduğu şartlar nedir? İşte 1000 TL hediyeli kampanya...

İhtiyacınız kadar harcadığınız ve bankkart lira kazandığınız kampanyada 1000 TL hediye edilecek. Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası Ekim ayını da kapsıyor. İşte nasıl bankkart lira alabileceğiniz sorusunun yanıtı... Ziraat Bankası, Ekim ayında beyaz eşya ve elektronik alışverişler için müşterilerine özel bir avantaj sunuyor. Özellikle son zamanlarda artan beyaz eşya fiyatlarına karşı Ziraat Bankası'nın bu hamlesi, müşteriler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Banka, bu kampanyayla müşterilerine gerçekten kalpten dokunmayı amaçlıyor. Bu özel kampanyanın tüm detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

1000 TL'ye Varan Bonus!

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası kapsamında beyaz eşya ve elektronik alışverişlerde müşterilere bonus puanlar sunuluyor. 5 bin TL ve üzeri harcamalar için 250 bankkart bonus puanı, 20 bin TL ve üzeri harcamalarda ise tam bin bankkart bonus puanı veriliyor. Bu fırsat sadece Ekim ayına özel ve ay sonunda sona erecek. Bu özel fırsattan faydalanmak için acele edin.

7 banka ekstra bonuslu teklif için pimi çekti! cepler dolup taşacak1

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Kampanyada Önemli Detaylar...

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin dikkat etmeleri gereken bazı kriterler ve şartlar bulunuyor. Özellikle bu kampanya, beyaz eşya satan online mağazalar ve fiziksel mağazalar için geçerli. Ziraat Bankası'nın Bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business kart sahipleri bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan kazanılabilecek maksimum bonus miktarı bin TL. Kazanılan bonuslar anında müşterinin kartına tanımlanacak. Sadece ana kart sahipleri bu kampanyadan faydalanabilecek. Eğer kampanya süresince bir ürün iadesi yapılırsa, kazanılan bonuslar da geri alınacak.