45 yaşın altına verilen 400 bin TL'lik kredi büyük ilgi çekti. Kredi için 60 ayda geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Hatta ilk 1 yıl anaparayı geri ödemek zorunda değilsiniz. Kredi kampanyası başvuru, aranan şartlar ve çok daha fazlası için devamı yazımızda.

Kamu bankasından gelen sevindirici haberle birlikte kredi ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Halkbank, oldukça önemli bir adım attı ve kredi detayları hakkında bilgi verdi. Kendi işini kurmak isteyenler üst limiti 400 bin TL olan kredi kampanyasından yararlanabilir. Faiz oranları ise ona göre düşük ve vade sayısı yüksek tutuluyor.

Halkbank Cesur Girişimci Kredisi Nedir?

Halkbank, kendi bölümüyle ilgili bir fakülte veya bölümden mezun olanlar için kredi veriyor. Bu alanla ilgili girişimde bulunmak isterseniz Halkbank Cesur Girişimci Kredisi'ni kullanabilirsiniz. Fakülte veya yüksekokul mezunu olması beklenen kişinin, kendi alanında en az 2 sene deneyim kazanma şartının arandığını da belirtelim.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

12 Ay Geri Ödemeyin!

Çekeceğiniz krediyi 12 ay anapara geri ödemesiz şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size daha fazla zaman yaratır. 60 ay vadede kredi ödeme planı oluşturmanız mümkündür. Öte yandan Halkbank'ın kredi kampanyası 45 yaş ve altı için geçerlidir. Girişimde bulunacaksanız, üst limiti 400 bin TL olan kredi fırsatına ilişkin diğer detayları da Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden incelemenizi öneririz.