Personellere ödenecek promosyonla ilgili önemli bir müjde verildi. Çalışanlar nasıl ve kaç TL promosyon alabilir? Hangi banka işçiler için nakit promosyon ödüyor? İşte detaylar ve güncel banka duyuruları...

Emeklilere verilen promosyonun yanı sıra personeller için de işlem sağlandığı belirtiliyor. Bu nedenle eğer çalışansanız ve nasıl promosyon alınacağını merak ediyorsanız güncel gelişmeleri sizlerle paylaşalım. Bankaların kurumlarla yaptığı anlaşmalar neticesinde önemli miktarda promosyon verilmektedir.

11.289 TL Promosyon Ödenecek!

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü'nün Yapı Kredi Bankası ile yapmış olduğu anlaşma sonrasında promosyon ödemeleri hesaba aktarıldı. Personellere 11.289 TL'lik promosyon ödenmesine karar verildi. Konuyla ilgili resmi açıklama ise aşağıda yer almaktadır:

”İlimizde Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizde görev yapan tüm personelimiz için mevcut maaş promosyon sözleşmesinin güncellenmesi konusu Sendika Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile birlikte yapılan değerlendirmeler ve personelimizin görüşleri dikkate alınarak karara bağlandı. Yapılan toplantı sonucu Yapı ve Kredi Bankası ile sözleşmenin yenilenmesine karar verildi. 15 Nisan 2023 tarihinden itibaren 5 yıl geçerli olmak üzere sözleşme revizesi yapılacak olup, personelimize 11.289 TL ilave promosyon tutarı ilgili banka tarafından ödenecektir. Tüm personelimize hayırlı olmasını dileriz.”

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Promosyon Nasıl Alınır?

Eğer emekli iseniz bankalar ile görüşme yaparak ve maaş hesabınızı ilgili bankaya taşıyarak promosyon alabilirsiniz. Personellerin ve işçilerin promosyon alması ise çalıştıkları kurumun banka ile yapacağı görüşme sonrasında mümkün olabiliyor.