Emekli promosyon başvurularında son durum merak edilirken yeni bir gelişme aktarıldı. Emeklilere iki farklı ödeme aynı anda yapılacak. Toplamda 22.500 TL hesaba yatacak.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emekli bayram yaşamadan bayram havasına girdi bile. Çünkü iki farklı ödeme tek seferde hesaba aktarılacak. İş Bankası'nı tercih edenler yaşadı. Emekliye 22.500 TL veriliyor...  Emekli bireyler için Türkiye İş Bankası'ndan büyük bir jest geldi. Banka, emeklilere ekonomik bir nefes alabilecekleri bir promosyon sunuyor. Emeklilere sunulan bu avantajlı teklifin detayları banka tarafından duyuruldu ve promosyon miktarı tam 17.500 TL olarak belirlendi.

İş Bankası, Türkiye'nin en saygın ve güvenilir bankalarından biri olarak biliniyor. Bu rekor promosyon ile emeklilere ekonomik bir avantaj sunan banka, 22.500 TL'lik finansal destekle karşımıza çıkıyor. Bu destekle, emeklilerin farklı ihtiyaçlarını rahatça karşılamaları hedefleniyor. Mobil uygulama üzerinden basit bir başvuru süreci ile promosyondan faydalanabilirsiniz. Başvurular 15 Ekim'de başladı ve eğer İş Bankası'nı maaş bankanız olarak seçerseniz, 3 gün içinde promosyonunuzu alabilirsiniz.

Emeklilere Özel Kredi

İş Bankası, emekliler için özel bir finansal yardım paketi oluşturdu. Düzenli bir geliri olmayan emeklilere bu yardımla daha konforlu bir yaşam sunuluyor. Bankanın mobil platformu İşCep üzerinden hızla başvuruda bulunabilirsiniz. Ekim ayı itibariyle bu tekliften yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası'yla Avantajlı Kredi Seçenekleri

Banka, müşterilerine ekonomik kredi teklifleri sunmaya devam ediyor. Yeni müşterilere sunulan düşük faiz oranlı krediyle 50.000 TL'ye kadar finansal destek sağlanıyor. 36 ay vadeli bu krediyle emekliler nakit ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde karşılayabilir. Ayrıca, havale ve EFT işlemleri de ekstra bir ücret talep edilmeden gerçekleştirilebiliyor.