Kamu bankası, kredi kartı başvurusu yapan gençlere indirim hakkı sağlıyor. Kart ile ilk alışverişinizde 150 TL'lik indirim sizleri bekliyor olacak. İşte detaylarıyla birlikte indirimdeki son durum haberimizde...

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kamu bankaları arasında kampanyalar ile dikkat çeken Ziraat Bankası, önemli bir kampanya ile gençlerin karşısına çıktı. Öyle ki yeni kredi kartı çıkartacak gençlere aynı zamanda indirim hakkı tanıyacak. Alışverişlere kullanabileceğiniz bonuslarla birlikte daha az para ödeme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Peki bu nasıl mümkün olacak?

Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara Hediye!

Ziraat Bankası ile Bankkar Genç Kredi Kartı başvurusunda bulunanlar, avantaja doyamıyor. Çünkü pek çok fırsat sunulmakta. Özellikle de bu fırsatlar arasında müşterilere indirim hakkı tanıması da yer almakta. Kredi kartı ile alışverişlerinizde 150 TL indirime sahip olacaksınız. Bonus hakkınızı alışverişlerde değerlendirebilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanacak?

Bankkart kredi kartı kampanyasından yararlanmak için başvuru yöntemi olarak SMS veya bankanın mobil uygulamasını tercih etmelisiniz. SMS ile başvuru yapacaksanız GENC150 yazarak 4757'ye SMS atabilirsiniz. Başvurunuz bu şekilde değerlendirmeye alınacaktır. Yapacağınız ilk alışverişte 150 TL'ye kadar indirim uygulanacaktır. Dolayısıyla ilk alışveriş kuralını unutmayınız. Bu detay, kampanyadan yararlanacaklar için oldukça önemlidir. Kamu bankasının yeni müşterilerine sunduğu kampanyanın Bankkart kredi kartı başvurusunda geçerli olduğunu da aktaralım.