QNB Finansbank hesabı olan kişilere 30 gün içinde düşük faizli 100.000 TL nakit kredi ödemesi yapılacak...

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kredi ödemesinde uygun faizlerle kredi işlemleri hemen aynı biçimde yapılacağı bir kampanya açıklandı. QNB Finansbank 30 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemelerini alabilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için banka kredi puanı uygun olması durumunda işlem yapabilir. Başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere verilecek olan 100000 TL nakit kredi ödemesi 30 gün içerisinde sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte ödenecektir. 

100000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin banka kredi puanı 1400 üzerinde olması durumunda, Finansbank üzerinden yapılacak kredi kampanyasına katılabilmesi için herhangibir engel yoktur. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirerek başvurularını yapmaları durumunda hemen onay alabileceklerdir. Diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için de işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. 

Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeleri yerine internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilir ve oturdukları yerden nakit kredi onay alıp almadıklarını görebilmektedir. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi başvurularında bulunabileceği haberi verildi. 

2022 yılında en çok tercih edilen bankaların başında gelen Finansbank, yapmış olduğu SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara 5 dakika olmadan da kredi sonucunu cep telefonları üzerinden kısa mesaj olarak göndermektedir. Tc kimlik numarası üzerinden 50 30 numarasına mesaj göndermeniz durumunda sizlere, Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyası verilecek ve onaylanan bu kredi hakkında bilgileri SMS ile öğrenecek ve faiz oranları ile birlikte hemen kredi kullanabileceksiniz. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde, ödemeler gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz.