Banka Hesaplarında Akbank Olan Kişilere, 30.000 TL'ye Kadar Nakit Ödemesi Yapılacağı Açıklandı! Bankamatik Kartı Yeterli. Bankamatik kartınıza 30.000 TL ödeme alabileceksiniz. Detaylar belli oldu!

Akbank üzerinden nakit başvurusu yapacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda, müjdeli haber geldi ve düşük faiz oranlarıyla, bayrama kadar 30000 TL, onay alacağı açıklandı. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşların Akbank, hesabı olması durumunda, şubelere gitmeden de artık kendi banka uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yapabileceği haberi geldi. Akbank, kendi kredi politikalarını hazırlamış olduğu bu kredi kampanyasında internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlara 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kendi cep telefonları numaraları üzerinden ücretli bir mesaj atarak, bankanın kredi kampanyasına katılabilecek, Ne kadar kredi onayı aldığını, cep telefonları üzerinden atmış oldukları mesaj ile görebileceklerdir. Bireysel müşteriler ile birlikte emekli olan vatandaşlar SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsa, başvurularını şu şekilde yapmaları gerekiyor. 

Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakın ve kendi kimlik numaranızı yazarak bu mesajı doğru bir şekilde 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarası, Akbank'ın SMS ile kredi servisi açmış olduğu bir numaradır. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka kredi değerlendirmesini hızlı bir şekilde yaparak sizlere hemen sonuç vermektedir. 

Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

akbank--1 (2)

Akbank, yapmış olduğu kampanyada sadece SMS ile ihtiyaç kredisi değil de Akbank Direkt uygulamasını kullanan vatandaşlara da hızlı bir şekilde kredi imkanı sunacağını açıkladı. Akbank Direkt uygulamasını indirerek, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 44 25, numarasına atmış olduğunuz mesaj sonrasında Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını yapabilmeleri için banka hesabı olması ve banka hesabı üzerinden biri internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekiyor. Banka internet bankacılığı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, daha düşük faizlerle ve masrafsız kredi kullanacağını da bilmesi gerekmektedir.