Denizbank'a gelip 400 TL bonus kazanmak isteyenler için önemli bir fırsat verildi. Alışveriş yaptıkça bonus alacaksınız. Alışverişi e-ticaret sitelerinde yapanlar yaşadı. Mobil uygulama veya SMS ile katılım yapabilirsiniz.

Denizbank'ın güncel alışveriş ödemelerinde yeni bir döneme girildi. Çünkü kampanya kapsamında eğer bu şartları karşılarsanız sizler de 400 TL bonus ödemesinden yararlanabileceksiniz.

e-Ticaret Alışverişlerinde Bonus Ödemesi!

e-Ticaret alışverişi yapanlar için 400 TL'lik bonus ödemesi hesaplara yatırılacak. Denizbank, kampanya kapsamında ne kadarlık alışveriş yapmanız gerektiğiyle ilgili şartları açıkladı. Tüm bunlarla birlikte detaylar da ortaya çıktı.

Her Alışverişte 50 TL Bonus!

İlk 750 TL'lik e-ticaret alışverişinizden sonra yapacağınız 500 TL'lik tek seferlik harcamalarda 50 TL bonus kazanıyorsunuz. Toplamda ise 400 TL'ye kadar bonus ödemesi alma fırsatına sahipsiniz. Kampanyaya katılım işlemini mobil uygulama veya SMS üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulama ile Kampanyaya Katılım

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

MobilDeniz veya DenizKartım uygulamaları üzerinden katılabilirsiniz. İlgili kampanyayı bularak "Hemen Katıl" yazısına tıklamanız gerekmektedir. 

SMS ile Kampanyaya Katılım

Eğer e-ticaret alışverişlerine 400 TL bonus veren kampanyaya katılmak isterseniz ETICARET yazıp 3280'e SMS atarak bunu sağlayabilirsiniz. Kampanya katılım başvuruları kısa süre içerisinde kabul edilecektir.