ING Bank’tan gelen haberle birlikte Bonus üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde 175 TL bonus hediye edilecek. SMS ile katılım sağlamak için ne yapmanız gerekiyor? Alışverişlerinize ek olarak bonus verilmesini istiyorsanız bankanın fırsatlarını inceleyebilirsiniz. 30 Ocak 2023 son başvuru günü…

ING Bank, son zamanlarda müşterilerin sunduğu kampanyalar ile gündemdeki yerini korumakta. Kimi zaman verdiği kredilerle de dikkat çekiyor. Şimdi ise 175 TL’ye varan ödemesi ile adından söz ettirecek. ING Bank kartınız ile yapacağınız alışverişlerde bonus kazanma şansı elde edeceksiniz.

300 TL Üzeri Alışverişe 35 TL!

ING Bank kartınız ile Bonus üye işyeri marketlerinden tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL kazanacaksınız. Toplamda 175 TL’ye kadar bonus kazanma hakkınız bulunuyor. Bankanın bu fırsatını değerlendirmek isteyenler SMS ile başvuru yaparak kampanyaya katılmaya başladı.

30 Ocak’a Kadar Başvurun

Bankanın bonuslu kampanyasını değerlendirmek isteyenler 30 Ocak’a kadar başvuruda bulunabilir. Bundan sonraki süreçte ise bonuslarını kazanmaya başlayacaklar. Detaylar ve çok daha fazlasını yine mobil uygulama, dijital bankacılık, müşteri hizmetleri veya banka şubelerinden öğrenme şansınız bulunuyor.

SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

175 TL bonuslu kampanyaya katılmak için GIDA yazıp 2205’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise yapacağınız alışverişe göre bonus kazanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Hangi Kartlarda Geçerli?

ING Bank, kampanyadan yararlanabilecek kartları da listeledi. ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kartları ile yapacağınız alışverişlerde bonus alabilirsiniz. Bu detayı göz önünde bulundurarak hareket edilmesi önerildi.