Bankalar, yeni müşterilerinden sıfır komisyon almaya başladı. Pek çok banka işleminden ücretsiz yararlanabileceksiniz. 1 yıl boyunca ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bankanın mobil uygulamasını indirip yeni müşteri olanlara büyük fırsat...

Bankaların yeni müşteriler için daha öncesinde nakit avans, kredi imkanı ve daha pek çok fırsat sunduğunu görmüştük. Şimdi ise işlem ücreti bakımından önemli bir avantaj sunuluyor. Eğer sizler de bankanın fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hangi şartları sunduğuna göz atalım.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Yeni Müşterilere Özel Ücret Alınmıyor!

İş Bankası, mobil uygulamayı indirerek yeni müşteri olanlar için önemli bir kampanya başlattı. 1 yıl boyunca Havale ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacağı açıklandı. Böylelikle para transferlerinde komisyon ödemek gibi bir derdiniz olmayacak. Bankanın bu hamlesi ise müşteri olmak isteyenler tarafından olumlu karşılanıyor. Çünkü pek çok banka FAST, havale ve EFT işlemlerinden yıla göre oranlandığında yüksek miktarda komisyon alabilmekte. 1 yıl boyunca bundan muaf tutulmak isteyenler ise İş Bankası müşterisi olmak için İşCep uygulamasını indiriyor.

Sıfır Komisyon Kampanyası Şartları

İş Bankası'nın yeni müşterilerine 1 yıl boyunca sağlanacak olan sıfır komisyona ilişkin bilinmesi gereken detaylar resmi internet sitesinde paylaşıldı. Bankadan gelen duyuruda ise aşağıdakilere yer verildi:

  • İstisna tek seferde en fazla 50.000TL işlemleri kapsayacaktır.
  • Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.
  • Tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.
  • Mesai dışı ve geç (İş günlerinde saat 16:00 sonrası) EFT/FAST, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.