Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı!

Kuveyt Türk Banka Başvurusuna 100 TL Altın Puan Hediye! Kuveyt Türk görüntülü görüşme yolu ile kullanıcı hesabı oluşturanlara özel tanımladığı fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan otomatik fatura ödeme talimatı verene 100 TL altın puan hediye edilecektir. Kampanya katılımlı olup 20.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Günümüzde elektrik, doğalgaz ve su faturası ödemeleri online ortamda yapılabiliyor. Bu zamandan tasarruflu sağlarken bankaların sunduğu farklı kampanyalardan yararlanma fırsatı da oluşturuyor. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Otomatik fatura ödeme talimatı vermek kişiye nakdi olarak kazanç sunduğu gibi unutma ya da fark etmeme durumundan kaynaklı olarak faturanın ödenmemesine ortam oluşturmuyor. Bundan kaynaklı oluşabilecek mağduriyetlerin engellenebilmesi için otomatik fatura ödeme talimatı vermek günümüzde pek çok müşteri tarafından avantajlı kabul ediliyor. Bu avantajı ikiye katlayarak nakit kazanım elde etmek isteyenlere de ek bir fırsat sunuluyor.

Kuveyt Türk 100 TL Altın Puan Hediye Kampanya Faydası

Bankaların mobil uygulamaları aracılığı ile tek tuşla yapılacak olan otomatik fatura ödeme talimatları kredi kartı kullanıcıları içinde ek bir avantaj sunuyor. Otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi kredi sicilinin daha da yükselmesini, kredi sicili bozuk olan bir kişinin düzeltilmesi yolunda atabileceği ilk adım olarak da değerlendiriliyor.

Kuveyt Türk 100 TL Altın Puan Hediye Kampanya Şartları

Kuveyt Türk'ün başlatılmış olduğu 100 TL altın puan hediye kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Kampanya dönemi boyunca görüntülü görüşme yoluyla müşteri hesabı oluşturanlar ve ardından en az 2 adet fatura talimatı verenler bu fırsattan faydalanabilir. İstisnasız tüm müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için aranan tek şart 1 Temmuz tarihinden sonra görüntülü görüşme yoluyla hesabı oluşturulmasıdır. Her müşteri kampanyadan yalnızca tek seferde faydalanabilir. Kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.