İlk Kez Kredi Kartı Başvurusu Yapacaklara Özel Fırsatlar! Tüm Bankaların Kredi Kampanyaları (Enpara.com, Akbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi, TEB)

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

İlk kez kredi kartı başvurusunda bulunacaklara özel kampanyalar bankaların sunduğu tekliflerle ek kazanım elde edebilmeyi sağlıyor. Bazı bankalar sadece 1 yıl boyunca aidat almadığını ifade ederken bazı bankaların kredi kartlarından ise ömür boyu aidat alınmıyor. Üstelik başvuruya özel en az 100 TL olmak üzere chip para kazanma fırsatı da sunuluyor. Kredi kartlar arasında en avantajlılarını değerlendirebilmek yine müşteriye kalıyor. Günümüzde ek bir masraf ödemeden tüm faturalarını ödemek isteyenler para transfer işlemlerinde ek ödeme yapmak istemeyenler üstelik ömür boyu aidat ödemek istemeyenler için kaçırılmayacak bir teklif sunuldu. 

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

Enpara.com kredi kartı başvurularında ömür boyu aidat almayan bir kampanya dönemini sunuyor. Üstelik başvuruya özel 100 TL nakit ödül kazanılıyor. Kart kullanılmaya devam edildiği müddetçe elektrik, su, doğalgaz ve cep telefonu fatura ödemelerinde ek bir ücret ödenmiyor. Üstelik hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin EFT, havale ya da Fast işlemlerinde ek bir ücret alınmıyor.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin değerlendirebileceği bir başka kart ise Akbank Axess kartıdır. 100 TL para ödülü kazandıran ve ilk yıl aidat ödenmesine gerek olmayan Axess kartı başvuruları devam ediyor. Üstelik ilk kez başvuracak olan kişiye özel faizsiz ve taksitli 10.000 TL'ye kadar nakit avans başvurusu da kabul ediliyor. 5.000 TL'ye kadar yapılacak ilk harcamalar ücretsiz olarak 2 ay ertelenebiliyor.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Kampanyalı kredi kartları arasında yer alan çoğu QNB Finansbank kart Finans Go kredi kartını duyurdu. 600 TL başvuru ödülü kazandıran Kart Finans Go kredi kartı ömür boyunca kart ücreti almayan bir politika izliyor.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA Bonus kart başvurularında 1.500 TL'ye kadar ödül kazanan kampanyasını başlattı. Aralık ayı içerisinde yapılacak alışverişlerde toplamda 18.000 TL'ye ulaşan bonus kazanma fırsatı da sunuyor. Banka tarafından alınacak olan kartlarda yıllık 216 TL ücret uygulanıyor. Kart ücreti yapılacak ilk harcamadan yaklaşık bir yıl sonra ödemiyor. Banka içerisinde kullanılan Garantipay adı verilen uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde 250 TL Bonus kazanma fırsatının yanı sıra elektronik ve giyim harcamalarında 200 TL Bonus kazanma fırsatı da sunuyor.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi worldcard kullanıcılarına özel 1.500 TL'ye kadar nakit kazanım fırsatı sunuyor. Yıl içerisinde ise toplamda 18.000 TL'ye kadar ödül kazanılıyor. Üzerinde visa logosu bulunan Yapı Kredi kartlar ile yapılacak olan Hepsiburada alışverişlerinde 2.000 TL'ye kadar nakit indirim sunuluyor. Bu sadece televizyon harcamalarında geçerli oluyor. Dijital platform harcamalarında ise 40 TL worldpuan kazanılıyor.

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Cepteteb dijital kredi kartı kullanıcıları için 300 TL nakit iade kampanyası ile kart kullanım fırsatını duyurdu. Yıllık aidat ücreti alınmadan güvenilir bir şekilde online alışveriş tamamlanabiliyor. Dijital platformlarda yapılacak olan ödemelerde ise %50'ye kadar bonus kazanma fırsatı sunuluyor.