Bankanın sunduğu bonus içeren davet kampanyasında 1000 TL'ye kadar kazanma şansı bulunuyor. Garanti BBVA'nın sınırlı süreli davet etkinliğine katılmak ve bonus elde etmek için aranan şartlar...

Garanti BBVA, sunmuş olduğu kampanyalarla da müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Öyle ki bankadan gelen bilgi doğrultusunda önemli detaylara yer verildi. Eğer sizler de bonus ödemesi almak isterseniz bu şartları karşılamalısınız. Oldukça basit ve kullanışlı olan bonus kampanyasına gelin hep birlikte göz atalım.

Davet Eden Kazanıyor

Profilinizdeki promosyon kodunu arkadaşınızla paylaşarak onun Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden müşteri olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle her arkadaşınızın müşteri olması için 250 TL bonus ödemesi alacaksınız. Davetin kazançlı olduğu bu yöntemle beraber bizleri başka neler bekliyor?

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

bonus

Toplam 1000 TL Ödenecek

Kampanya, 4 davet ile sınırlanmıştır. Yani siz 5. kişiyi davet ettiğinizde daha fazla ödeme almayacakasınız. Yalnızca 1000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Ancak siz kendi sınırınızı doldurduğunuzda, bir arkadaşınız veya eşiniz dostunuz da bu kampanyadan kendi adına faydalanabilir. Bankanın sunduğu avantajlı kampanyayı kaçırmamak için son tarihe kadar sevdiklerinizi banka müşterisi yapabilirsiniz. Garanti BBVA'nın fırsatlarına erişmek için ise hem resmi internet sitesini kullanabilir hem de mobil uygulamadan detaylara erişim sağlayabilirsiniz.