Garanti BBVA'nın yeni kampanyasında müşterilere 1000 TL ödeme sağlanıyor. Kredi kartı başvurusunu dijitalden yapanlara sağlanan fırsatlar bitmek bilmiyor. Detaylar açıklandı ve sizler de ay sonuna kadar kampanyaya katılabileceksiniz. Garanti BBVA bonus fırsatı duyuruldu...

Garanti BBVA'dan yüzleri güldüren kampanya haberi geldi. Yeni müşterilerine sunduğu avantajlarla bilinen banka, önemli bir duyuruda bulundu. Eğer dijital kanallar aracılığı ile yeni müşteri olursanız sizler de bu fırsattan yararlanabileceksiniz. Garanti BBVA toplamda 1000 TL'lik bonusu müşterilerine sunuyor.

Mobilden Müşteri Olanlara Müjde!

Garanti BBVA mobil uygulaması veya dijital üzerinden müşteri olanlar, fazlasıyla kazançlı çıkacak. Kampanya kapsamında müşteri olanlar, Bonus veya Money Bonus kredi kartı başvaurusunda bulunanlar bu avantajdan yararlanabilecek. Tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 1000 TL bonus sizleri bekliyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

garantii_11zon

28 Şubat'a Kadar Başvurun!

Garanti BBVA, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 28 Şubat 2023 tarihine kadar başvuru yapılabileceğini açıkladı. Banka şubesine giderek başvuru yaparsanız kampanyadan faydalanamayacaksınız. Minimum 1000 TL'lik alışverişte verilen bonusun ise 20 Mart 2023'e kadar yapılması gerektiği vurgulandı. Daha fazla detaya erişmek için Garanti Bankası'nın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Başvurular Nereden Yapılacak?

Garanti BBVA başvuruları şubeler yerine  Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden gerçekleştirilmeli. Bu üç kanaldan birini kullanmanız durumunda kampanyaya dahil olabileceksiniz.