Akbank devlet destekli nakit vereceğini duyurdu. Akbank'ın ardından 2 banka daha kampanyaya yönelik ayrıntıları paylaştı. 15 Bin TL ila 150 Bin TL Devlet destekli kredi fırsatı! Peki nasıl başvuru yapılır? Ayrıntılar neler? Devlet destekli nakit nasıl alınır? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Akbank tarafından yapılan açıklamayla devlet destekli olarak 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullandıracağını duyurdu. Nakit ihtiyacı bulunan müşteriler için başlatılan bu kampanyanın ardından Akbank dışında diğer bankalardan da 36 ay vadeye kadar devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi verileceği duyurusu geldi. Akbank tarafından yapılan duyuru sonrasında Halkbank ve Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi çok cazip kampanyalarla vatandaşlara kullandırılacak.

Son dakika haberi Emekli maaşına zam ve ek zam oranları açıklandı! Maaşa ek olarak ayrı para verilecek!-1

Akbank Devlet Destekli Nakit Kampanyası Ayrıntıları

Akbank, Denizbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılım sağlayacak olan müşterilerin başvurularını gerçekleştirmeden önce bazı koşulları sağlamaları ve bu koşullara uygun bir müşteri olmaları istenmektedir. Nakit ihtiyacınızın mevcut olması halinde ihtiyaç kredisi çekecek olan vatandaşlar, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kredi sonuçlarını görüntüleyebilecekleri bu kredi kampanyasına katılım sağlayarak anında cazip kredi kampanyasından faydalanabilecek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile beraber emekli olan müşterilerin bireysel ihtiyaç kredisi olarak çekebilecekleri bu kredi paketlerinde ticari müşterilerin 2 yıllık vergi levhası olması halinde 15 bin TL ile 150 bin TL arasında devlet destekli kredi alacağı müjdesi gündeme geldi. Bankaların resmi internet adresleri üzerinden gerçekleştirilen kampanya açıklamalarının ardından kredi başvurusunda bulunacak olanlar bankanın resmi sitesine giriş yaparak başvuru işlemlerini tamamlayabilecekler.

Akbank, Denizbank ve Halkbank İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyacınız üzerinden çekeceğiniz bu kredilerde kredi çekecek olan müşterilerin 60 bin TL'ye kadar 36 ay vadeyle 60 bin TL üzerindeyse 24 ay vade ile işlem gerçekleştireceğini belirtmemizde fayda var. Akbank, Denizbank ve Halkbank üzerinde hesabı bulunan müşteriler ise başvuru işlemlerini yapmak için, bankanın resmi internet adresine giriş yaparak bu bankacılık üzerinden daha düşük faiz oranları ile yüksek limitli kredilerede göz atabilecek ve kullanabilecek. 

Akbank, mobil uygulaması aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kredi sonucunu görüntüleyebilecek ve başvuru yapan kişi onay aldığı taktirde krediyi anında kendi hesabına aktarabilecek. Başvuruda bulunmak istiyorsanız Akbank, Denizbank ya da Halkbank resmi internet adresine giriş yapabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, mobil bankacılık işlemlerini kullanabilir ya da bizzat en yakın banka şubelerine müracaat edebilir. Sizlerde başvurunuzu yapın krediden anında faydalanın.