Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere özel bankalar tarafından başlatılan yeni kampanya duyurusu paylaşıldı.

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere özel bankalar kredi puanı uygun olması durumunda işlem yapmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bankaların hem SMS servislerini kullanabilir, hem de ihtiyaç kredisi olarak işlemlerinizi yapmanız durumunda sizlere uygun faizlerle gelir belgesiz kredi ödemesi yapılmaktadır. Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm bireysel müşteriler için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişiler daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara sadece özel bankalardan değil, bazı kamu bankalarından da destek alabilirsin. 

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

Kamu bankalarından kredi başvurusu. 

Kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerini tercih ederek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Nakit kredi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank sizlere kredi ödemesi vermektedir. Kamu bankaları özellikle kendi bankaları üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için başlattıkları bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlara maaş, taşıma işlemleri sonrasında ihtiyaç kredisi ve emekli promosyonu gibi yüksek limitli nakit ödemeleri yapmaktadır. 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde diğer bankalardaki borçları da kapatılmaktadır. 

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankaların en kolay başvuru yöntemleri ile işlem yapabilirsiniz.

  • TEB bankası üzerinden 4466 numarasına TC KİMLİK yazarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, bu bankanın mobil uygulamasından kredi alabilirsiniz.
  • Akbank ise Akbank SMS kredi kampanyasını yapıyor. Akbank üzerinden kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapmak için, Kredi TC KİMLİK yazarak 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz.
  • Garanti BBVA ve İş Bankası üzerinden ise hem mobil uygulamaları üzerinden hem de banka şubelerinden kimlikle kredi kullanabilirsiniz.