Son dakika: Ziraat bankası faizsiz kredi başladı. İşte tüm detaylar...

Ziraat Bankası üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi kullanarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara yeni bir duyuru paylaştı. Emekli maaşını Ziraat Katılım Bankası şubelerine kat taşıyacak olan tüm vatandaşlar, faizsiz olarak bankacılık hizmetlerinden yararlanabildiği gibi ihtiyaç kredisi ödemelerinde de herhangi bir faiz almadan işlem yapmaktadır. Faiz olmadan kredi ve bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz katılım bankalarından birtanesi olan Ziraat Katılım Bankası, emekli maaşını kendi bankası üzerinden alan vatandaşlara destek ödemeleri vereceğini açıkladı. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Katılım Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şubeleri üzerinden işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilir, emekli maaşınızı taşımanız sonrasında kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar, yapmış oldukları bankacılık işlemlerinde faiz yerine kar payı oranları uygulayarak sizlere, nakit kredi imkanı sağlamaktadır. Belirli şartlar dahilinde, ödemeler, alabileceğiniz, Ziraat Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, düşük kar payı oranlarıyla birlikte istedikleri zaman ihtiyaç kredisi ve diğer tüm kredilerde, faizsiz işlem yapabilmektedir. Ziraat Katılım Bankası, yüksek limitli ihtiyaç kredisi vermiş olması durumunda diğer bankalardaki olan borçlarınızı da kapatarak sizlere destek kredisi vermektedir. 

Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankası'nın kurduğu, faizsiz bankacılık hizmeti veren bir bankadır. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilecek ve sonucunu hemen kullanabileceksiniz.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi almak isteyenlerin belirtili şartları karşılaması durumunda, banka üzerinden faizsiz, sadece kar payı oranları olan kredileri kullanacaklardır.

Banka diğer tüm bankalarda olduğu gibi emekli olan kişilerin maaşlarını kendi bankasından almasını isteyeceklerdir. Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi alacak kişiler, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan alabilirler.