Bankalar tarafından yapılan ortak açıklama ile birlikte TC kimlik numarasına göre 14.100 TL nakit verilecek! Detaylar haberimizde yer alıyor.

Bankalar tarafından TC kimlik numarasına göre 14.100 TL nakit verilecek! Bankalar doğrultusundan oluşturulan duyuruya göre vatandaşlara 14.100 TL ödeme yapılacaktır. Bu müjdeden yararlanmak isteyen vatandaşlar hem kamu hem de özel bankalara müracaatta bulunabileceklerdir. Acil nakit gereksinimlerini karşılamak üzere alınan 14.100 TL tüketici kredisi TC kimlik numarasına göre 3 sene vadeli olarak verilir. Genellikle kredi notu makul olan şahıslar amacıyla kredi süreci daha süratli bir şekilde sürdürülecektir. Banka kredi notunun yüksekliği işlemler yönünden her vakit üstünlük sağlayacaktır.

Alternatifbank 

SMS ile yapılacak Alternatifbank tüketici kredisi başvuruları amacıyla size ait olan cep telefonu ile SMS atmanız yeterli olmaktadır. SMS mesaj haricinde Alternatifbank ATM’leri ya da Alternatifbank mobil programı üzerinden de kredi müracaatı yapılabilir.

TEB BANK 

En önemli özel bankalar arasında yer alan TEB Bank vatandaşlara 14.100 TL müjdesini verdi. 
Bankanın resmi web internet sitesinden ya da direkt olarak banka şubesinden kredi başvuruları kabul edilecektir. İlk taksit ödemesi 90 gün ertelemeli olan kredilerde toplam vade 3 senedir.

İNG BANK 

SMS ile İNG BANK 14.100 TL tüketici kredisi başvuruları amacıyla TC kimlik numarası yazılarak 2205 numarasına gönderilmesi elzemdir.   Onay alınan kredi en yakın İNG BANK  şubesinden kullanılabilir. Mobil program üzerinden günün her saati talepler kabul edilecektir. Banka resmi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu yapılabilir ve faiz oranlarını buradan öğrenebilirsiniz. 
 

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!