Altın kahini olarak bilinen bugüne kadar yaptığı tüm yorumlarla vatandaşların yatırımlarına destek olmaya devam eden İslam Memiş bomba tahminleri ile güne damga vurdu. Gram altın konusunda yeni yorumlarda bulunan Memiş, Merkez Bankası'nın faiz artışına gideceğini de bildirdi. Peki, gram altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi? Altın fiyatları nasıl olacak?

Altın uzmanı İslam Memiş, yaptığı yorumlarla herkesi susturacak. Bugüne kadar verdiği tavsiyelerle piyasaları sallayan altın profesörü, milyonlarca yatırımcı için umut ışığı oldu. Yine bomba gibi bir yorum yapan Memiş, gram altın konusunda yatırımcılara tavsiyeler verdi. Türkiye'de yapılan Rusya ve Ukrayna görüşmesi sonrasında düşmeye başlayan gram altın 30 Mart sabahına 93 TL ile başladı. Ancak Merkez Bankası'nın yapacağı hamle ile birlikte gram altının daha da düşeceği tahmin ediliyor. İslam Memiş ise yeni rekorun geleceğine dikkat çekti. Gram altın önce düşecek ardından da saat yükselecek. Peki, Merkez Bankası faiz kararı gram altını nasıl etkileyecek? Gram altın ne kadar olacak? 30 Mart 2022 güncel altın piyasası ve altın yorumları haberimizde...

Herkes sustu, O konuşuyor! Altının ordinaryüsü İslam Memiş gram altında yeni rakamları açıkladı! Bu defa deprem olacak

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yine ezber bozan bir açıklama ile gündeme geldi. Bugüne kadar yaptığı tahminlerle yatırımcılara önemli tavsiyeler veren Memiş, gram altının geleceğinden haberler verdi. Merkez Bankası'nın faiz kararının da artist olacağına dikkat çeken Memiş, gram altının da bu faiz artışından etkileneceğini söyledi. Altın uzmanı, küçük yatırımcıların zarar etmemesi için tavsiyelerini de açıklayarak 900 TL seviyesine dikkat çekti. 30 Mart sabahına gram altın 903 TL civarında başladı. Peki, bu civardan altın alınır mı? Gram altın almak için doğru zaman ne zaman? Gram altın ne zaman alınmalı? 30 Mart 2022 güncel altın fiyatları ve detaylar haberimizde...

herkes-sustu-o-konusuyor-altinin-ordinaryusu-islam-memis-gram-altinda-yeni-rakamlari-acikladi-bu-4

Altın fiyatları ne olacak?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş vatandaşların günlerdir sorduğu Altın fiyatları ne olacak sorusuna yanıt verdi. Altın kahini olarak da bilinen İslam Memiş, Türkiye'nin jeopolitik olarak Savaş ortamından sıyrılmaya çalıştığını belirterek şu anda dünyada bir ağız dalaşı olduğuna dikkat çekti. Merkez Bankası'nın Bu yıl 2 defa faiz artışı hamlesi yapmasını beklediğini belirten Memiş Birgül Bu durumun Piyasalar açısından rahatsız edecek olmayacağını dile getirdi. Enflasyon rakamlarının yükseldiğine siyasi alanda da mücadelelerin devam ettiğini belirten altın uzmanı, Enflasyonun yükselmeye devam edeceğini ve birçok kalemde de zam olacağını dile getirdi. Şu anda insanları güldüren bir haber akışı olmadığını dile getiren Memiş, vatandaşların tasarruflarına sahip çıkmaları ve kısa vadeli al sat yapmamaları gerektiğini söyledi. Bu süreçte çok yüksek beklentiler içine girmemek gerektiğine dikkat çeken Memiş, altın yatırımı için de doğru zamanı söyledi.

herkes-sustu-o-konusuyor-altinin-ordinaryusu-islam-memis-gram-altinda-yeni-rakamlari-acikladi-bu-3

900 TL seviyesini işaret etti

Yatırım yapmak ve Düğün yapmak isteyenler için de önemli tavsiyeler veren İslam Memiş, 900 TL seviyelerini işaret etti. Altın 900 TL seviyelerine ne altına düştükten sonra düğün yapılabileceğini belirten Memiş, ısrarla dövizle ve altınla borçlanmanın yanlış olduğunu söyledi. Ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığına da tavsiyelerde bulunan Memiş, 1 liralık Demir paraların 2 lira olarak basılmasını tavsiye ettiğini ve bunu yakında bizzat bakan ile görüşeceğini söyledi.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

herkes-sustu-o-konusuyor-altinin-ordinaryusu-islam-memis-gram-altinda-yeni-rakamlari-acikladi-bu-1

Altın yükselecek mi yoksa düşecek mi?

İslam Memiş'in bu açıklamaları sonrasında milyonlarca yatırımcı ve vatandaş altın yükselecek mi yoksa düşecek mi sorusunun yanıtını merak ediyor. Altın uzmanı ise altının önce düşeceğini ardından da sert bir şekilde yükseleceğini düşünüyor. Merkez Bankası'nın hamlesine göre altın fiyatları değişebilir.