QNB Finansbank bankası Trendyol ’da geçerli olacak 50.000 TL'lik alışveriş çeki veriyor. Birçok vatandaş kampanyanın miktarını duyunca heyecanlanmaya başladı.

Acil ihtiyacı olan vatandaşlar ya da alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar bu kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyadan faydalanmak için gerekli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Gerekli şartları yerine getiren vatandaşlar kampanyadan sorunsuz bir şekilde faydalanma hakkına sahip olacak. Birçok kişi Trendyol ’un alışveriş kredisini nasıl yapabileceklerini araştırıyor. Bu nedenle bu konu hakkında yapılan araştırmalar oldukça fazladır. Trendyol günümüzde en çok kullanılan online alışveriş siteleri arasında yer alıyor. Bu nedenle bankalar Trendyol üzerinden kampanyalar sunarak vatandaşların alışverişlerini rahat bir şekilde yapmasını sağlıyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Birbirleri ile rekabet içerisinde olan bankalar tarafından çeşitli kampanyalar düzenliyor. QNB Finansbank son kampanyası ile birçok müşterisinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle Trendyol ‘da alışveriş yapan kullanıcı sayısı oldukça fazla olduğu için banka böyle bir kampanyayı duyurdu. Kampanya ile birlikte çeyiz malzemeleri telefon gibi birçok ürünün alınabilmesi Mümkün olacak. Trendyol kullanıcılarına kredi imkanı sunacak bu imkandan faydalanmak için vatandaşların gerekli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Gerekli şartları yerine getiren vatandaşlar uygun faiz oranı ile 36 ay vadeli krediden faydalanma imkanına sahip olacak. 

Trendyol Alışveriş Kredisinin Detayları

Alışveriş kredisi birçok kişi tarafından araştırılmaya ve merak edilmeye başlandı. Özellikle kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar kampanya detaylarını araştırıyor. Kampanyaya katılım sağlamak ise oldukça basittir. Trendyol QNB Finansbank ile birlikte kredi kampanyası sunuyor kampanyaya katılım sağlamak ise oldukça basittir. Kampanyaya katılan vatandaşlar kampanyadaki tutarları Trendyol mobil uygulaması üzerine kullanabilecek. Trendyol'daki birçok ürünü bu kampanya sayesinde alabilmek mümkün olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar kredi kartlarında bulunan limiti  alan kişiler mobil uygulaması üzerinden harcayabilecek. Kredi kartının limiti dolana kadar harcama yapabilmek mümkün olacak.

Kampanya direkt olarak Trendyol müşterilerine sunulmuyor kampanya QNB Finansbank müşterilerine sunuluyor. Vatandaşların kampanyadan faydalanabilmesi için QNB Finansbank müşterisi olması gerekiyor. Kampanya kapsamında 500 TL ve 50.000 TL arasında alışveriş için kredi alabilmek mümkün olacak. Başvuru şartlarını yerine getiren vatandaşlar sunulan bu Kredi kampanyasından faydalanma hakkına sahip olacak. Bunun üzerine birçok vatandaş tarafından başvuru şartları araştırılmaya başlandı. Trendyol ‘un alışveriş kredisini başvuru yapmak için Trendyol mobil uygulaması kullanılabilir. Trendyol ‘da alışveriş yapan tüm müşteriler için kredi teklifi yapılır.

Trendyol Kredi Kampanyasına Başvuru Nasıl Olacak?

Birçok vatandaş tarafından Trendyol ‘un kredi kampanyasına başvurunun nasıl yapılacağı da araştırılmaya başlandı. Farklı ürünler için farklı vade seçenekleri sunulacak. Genel olarak 36 ay vade ile kredi imkanından faydalanmak mümkün olacak. Başvuru yapabilmek için de Trendyol alışveriş sırasında başvurunun yapılması gerekiyor. Başvuruları yapan vatandaşlar ödeme taksitlerini QNB Finansbank ATM'si ve mobil uygulaması üzerinden ayarlayabilecek. Böylelikle birçok kişinin kampanya koşullarından faydalanabilmesi mümkün olacak. Birçok kişi tarafından alışveriş kredisinin herkese çıkıp çıkmayacağı da merak ediliyor. Gerekli değerlendirmeler yapılıp kredi şartlarını taşıyan herkes krediden faydalanabilecek.

Krediden faydalanabilmek için kredi puanının yeterli olması gerekiyor. 1.100 puan üzerinde kredi puanına sahip olan vatandaşlar bu kampanyadan faydalanma hakkına sahip olabilecek. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar arasında kampanyanın kaç taksit ile sunulacağı daha merak ediliyor. Kampanya 3 ay ve 36 ay arasında vade imkanı sunuyor. Böylelikle 3 ay ve 36 ay vade aralığında 50.000 TL kredi imkanı sunulacak. Yani vatandaşların en fazla 36 ay taksit ile kampanyadan faydalanabilmesi mümkün olacak. Tüm bu işlemler gerçekleştirilerek kampanya kullanıcılara sunulacak.