Bankalar, EYT emeklilerine Nisan ayı için promosyon listesi hazırladı. Önümüzdeki ay milyonlarca emekli adayı ilk kez promosyon ödemesi ve maaş alacak. Rekor kıran ödemeler ve bankaların EYT'lilere kaç TL ödeyeceğiyle ilgili güncel liste...

Bankalar, hem emeklilere hem de EYT düzenlemesi ile emekli olacaklara promosyon tekliflerini hazırlıyor. Eğer sizler de bu gruba dahil iseniz kaç TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilirsiniz, konuyla ilgili bilgi vereceğiz. Son zamanlarda promosyon miktarları, beklentilerin de üzerine çıkmış vaziyette. Özellikle de Nisan ayına damgasını vuracak bir promosyon kampanyası muhtemel gözüküyor.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

EYT'ye Promosyon Veren Bankaların Listesi (Nisan 2023)

İş Bankası, hem EYT hem de normal emekli olanlar için 7500 TL'ye kadar ödeme imkanı sunuyor. Emekli maaşınıza göre değişmekle birlikte sizler de kaç TL ödeme alabileceğinizi sorgulayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 1500 TL Chip para ile size özel %27 faizli hoş geldin faizi verilecek. Mevduat hesaplarında geçerli bu faizi değerlendirebilirsiniz.

Denizbank, EYT'liye 10 bin TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacak. Nisan ayında eğer Denizbank'ı tercih ederseniz maaşınıza ek olarak paranız hesabınıza yatırılacak. 3 yıl boyunca bu bankadan maaşınızı alma yönünde taahhüt vermeniz yeterlidir.

ING Bank'ta ise hem nakit promosyon verilecek hem de otomatik fatura talimatına 1500 TL ek ödeme yapılacak. 8500 TL'lik nakit ödemeniz için bankaya taahhüt vermeniz gerekmekte. ING Bank'ın diğer avantajlarından da faydalanabilmek adına başvuruda bulunabiliyorsunuz.