Bankamatik Kartı Kullanan Kişiler Dikkat! Bankalar Sizlere Düşük Limitli Para Ödemeleri Yapıyor! 5 bin üzeri...

5000 TL üzerinde nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan vatandaşlar için kampanya başlatan özel bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalarda, aralık ayı sonuna kadar sizlere düşük faizli kredi ödeyecek. Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri alabilecekleri bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir. 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bankalar da bulunmaktadır. 

KREDİ BAŞVURUSU YAPILACAK BANKALAR!

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem gerçekleştirebilir. 

Denizbank üzerinden kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu banka şubelerine gitmeden internet üzerinden veya SMS atarak yapabilirsiniz. Denizbank, SMS ile kredi başvurusu için kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj atın. 

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve başvuru sonrasında 10 dakika içerisinde kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi sonucu öğrenecektir.