Bankamatik kartı kullanmanız durumunda 20.000 TL ödeme yapılacak! Bankalardan açıklama bu sabah geldi!

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 20.000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi verildi. 36 ay vadeli ve 3, ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak, istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. 

3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

20000 TL kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekleri kampanyalara hızlı bir şekilde katılabilecektir. 

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi

Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi! Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi!

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka kartı hesapları üzerinden kredi işlemlerini yapabilmektedirler. Bankamatik kartı üzerinden sizlerde Yapı Kredi Bankası aracılığı ile birlikte kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulamasını kullanabilir veya başvurunuzu SMS atarak yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşları hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı bir onaylanan krediler, SMS ile bildirileceği açıklandı. 

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 4411 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verirken, uygun faizlerle kredi ödemeleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşları işlemler gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.