Son dakika: Bankamatik kartı olanlar dikkat! Bankadan 15.000 TL ödeme alacaksınız

Bankamatik kart, hesabınız üzerinden sizlerde 15 bin TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Bankamatik kart, hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi ödemesi olabileceğiniz, Akbank üzerinden duyuru paylaşıldı. Akbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi ödemesinde uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere gelir belgesiz, ödemeler vereceğini duyurdu. 

Akbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek, onay almak isteyen tüm vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde ödenecektir. 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, 15 bin TL kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Akbank kredi notuna göre, faiz oranları uyguluyor. Banka kredi notu yüksek olan tüm vatandaşları ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, daha yüksek limitlerde kredi kullanabiliyor. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Akbank üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi, Akbank İnternet Bankacılığı uygulamasından yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız SMS ile kredi kullanacak olan kişiler, Akbank'a kayıtlı olan cep telefonları numaraları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. 

Sms ile kredi kullanacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp 15000 yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir.