Bankamatik kartına ödeme: 30.000 TL hemen hesaplara yatacak!

TEB Hayalinizdeki Araca Kavuşmanızı Sağlıyor! TEB'den rekor kıran taşıt kredisi TEB Hayalinizdeki Araca Kavuşmanızı Sağlıyor! TEB'den rekor kıran taşıt kredisi

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kredi kampanyasından, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank ortak oldu ve 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Son dakika haberine göre, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilirken, kredi işlemlerini yapacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da hemen aynı gün içinde kullandırılmaktadır. 

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları bu kampanyada kredi notuna bakarak onay verecekleri için daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olan tüm vatandaşlar başvurularını bu banka üzerinden gerçekleştirerek, hemen ödeme alabiliyor. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve onaylanan Krediler hesaplarına yatırılacaktır. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, Bu Bankalardaki hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte bankaların mobil uygulamaları üzerinden 7 24 kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Denizbank üzerinden aynı zamanda cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı: 32 80 numarasını Mesaj olarak gönderecek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman ödeme alabiliyor ve kredi kullanabiliyor. Sms ile başvuru yapabileceğiniz bir diğer bankası Yapı Kredi Bankası olmaktadır. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesaja 44 11 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.