Ptt, nakit dağıtmaya devam ediyor ve TC kimlik numarası üzerinden 80000 TL ödeme alın.

80000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için düşük faizli kredi kampanyası yapan PTT yapmış olduğu bireysel krediyi devam ettireceğini açıkladı. Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemelerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkan da sunuluyor. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ptt ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve uygun faizlerle kredi ödemeleri aynı gün içinde hesaplarına yatırılarak da kullandırılacaktır. Ptt ve aktif Bank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, 80000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştirecek ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak, kullandırılacak. 

Sms ile başvuru yapmanız mümkün olmaktadır...

Ptt üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları sms ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, Aktifbanka'nın SMS Kredi Servisi numarası olan 30 50 numarasına mesaj göndermeniz halinde PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Cep telefonu üzerinden yapılacak olan bu başvuru sonrasında onaylanan tutar en yakın banka şubesi üzerinden de ihtiyaç kredisi olarak sizlere kullandırılmaktadır. 

80000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını banka şubeleri üzerinden yapmak istiyorlarsa, PTT şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaları durumunda da krediye hemen aynı gün içinde alabilmektedirler.