Bankaya Borçları Olan Kişilere Müjde: o Banka Sizin Tüm Borcunuzu Kapatmaya Kefil Oluyor. Son dakika haberine göre borçlar kapatılacak!

Bankaya borcu olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler yüksek limitli borç kapatma, kredilerini Şekerbank üzerinden alabilecek. Yapılan kampanya sonrasında özellikle bireysel müşterilerin kampanya başvuruları ile birlikte, Şekerbank şubelerine gitmeden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağını söyleyebiliriz. 

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Banka borçlarından sıkılan ve ödemekte zorlanma yaşayan kişiler tek bir bankaya, bütün borçlarını toplayarak, transfer kredisi kampanyaları da katılabiliyor. Bu kampanyalardan başlatan Şekerbank, düşük faiz oranları ile birlikte sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapıyor. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, Şekerbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, bazı şartlara da uygun olması gerekiyor. 

Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması ve çalışan kişilerin ise son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir. Bu şartlara uygun olan kişiler, Şekerbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilmektedir.

Şekerbank Başvuru

Diğer bankalardaki borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için kampanya yapan Şekerbank, 100000 TL'ye kadar borç transferi kredisinde ihtiyaç kredisi kredi kartı ve ek varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatarak sizlere kredi imkanı sunacaktır. 

nakit-sikintisinda-olan-emeklilere-mujde-emeklilere-3-bin-750-tl-nakit-yatiriliyor11

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az 6 aydır aynı işyerinde sigorta primlerinin yatıyor olması gerekmektedir. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması durumunda Şekerbank, borç kapatma kredisi başvurusu yapabilir veya emekli maaşını bu bankaya taşıyarak, yüksek limitli hem ihtiyaç hem borç kapatma kredisi kullanabilir. 

Şekerbank, üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar nakit ödeme almak istiyorsa, en yakın banka şubesine giderek gelir, belgeli ve kimliğiyle birlikte kredi başvurusunda bulunabilir. Şekerbank şubelerine gittikten sonra kredi kullanacak olan kişiler, Şekerbank, borç kapatma kredisi başvuru formunu doldurarak bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor.