Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 Baraj son bölüm fragmanı çıktı mı? Baraj 4 Mayıs 2021 Salı fragmanı neler olacak? Baraj son bölüm fragmanı merakla bekleniyor. FOX TV sevilen dizisi Baraj 38. bölüm fragmanı neler olacak?

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 Baraj son bölüm fragmanı çıktı mı? Baraj 4 Mayıs 2021 Salı fragmanı neler olacak? Baraj son bölüm fragmanı merakla bekleniyor. FOX TV sevilen dizisi Baraj 38. bölüm fragmanı neler olacak?

Baraj 38. bölüm fragmanı!

FOX TV’nin sevilen dizisi Baraj yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Baraj 38. bölüm fragmanında neler oldu? Nazım, Nehir’in peşini bırakacak mı? Tarık’ın katil olduğu ispatlanacak mı? İşte detaylar…

4 Mayıs 2021 Baraj 38. bölüm fragmanı!

Ekranların iddialı dizisi Baraj da heyecan ve gerilim yükselmeye devam ediyor. Salı akşamlarına damga vuran dizi aynı ismi taşıyan Yeşilçam filminden uyarlandı. Nazım, Nehir ve Tarık arasındaki aşk üçgeninin işlendiği dizi seyirciden tam not almayı başarıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Nazım, Nehir’in sakladığı sırrı öğrenmek için harekete geçiyor. Nehir’e karşı duyduğu büyük aşk yüzünden acılar çeken Nazım, ihanetin sebebini arıyor. Tarık ile evlenmek zorunda kalan Nehir ise çaresiz durumda bulunuyor. Nazım’ı korumak için onu uzaklaştırmanın yollarını arıyor. Tüm bu duygusal karmaşanın ortasında Tarık’ın karanlık geçmişi de açığa çıkmaya başlamıştı.

Baraj son bölümünde Halil’in katilinin kim olduğu ortaya çıkmıştı. Tarık, Zahra’yı susturmak için onu tehdit etmişti. Lakin, her şeyi ortaya çıkaracak olan görüntülerden haberdar değildir. Nehir, Tarık’ın katil olduğunu öğrenmesine rağmen ondan ayrılmamaya kararlıdır. Bu durum Nazım’ın şüphelerinde haklı çıkmasına neden olur. Nehir’in ihanetinin arkasındaki sır perdesi aralanmaya başlar. Nazım, Tarık’ın karşısına çıkarak ondan hesap sorar. Çektiği tüm acıların sorumlusu olarak Tarık’ı görmektedir. Baraj 38. bölümünde Nehir ve Nazım’ın aşk için verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz. Heyecan dolu bölümlerin artması reyting oranlarının da yükselmesini sağladı. Baraj sezon finali öncesinde Nazım ve Nehir’in kavuşması bekleniyor. Tarık, Nehir’i kaybetmemek için yeni planlar yapmaya başlıyor. Zerrin’in kilit rol üstleneceği süreç içerisinde Nehir, aşkı mı yoksa gururu mu tercih edecek sorusunun yanıtı aranacak.