Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sen Çal Kapımı hayranlarına sevindiren haber geldi! Eda ve Serkan'ın aşkının konu edindiği FOX TV'nin sevilen dizisi çok yakında başlıyor. İşte detaylar..

Sen Çal Kapımı 39.sezon finali bölümü ile 17 Nisan Cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara vermişti. Dizi severler ise yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağını merak ederek araştırmaya başladı. Peki Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak?

SÇK Hayranlarına Müjdeli Haber!

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin paylaştığı ve  oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi  20 Mayıs'ta yeniden sete çıkıyor.  Savaşçı dizisinin başlaması ile sezon finali yapan Sen Çal Kapımı ekranlara geri dönüyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

SÇK Ne Zaman Başlayacak?

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha eğlenceli hale gelecek.Tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek olan dizi tüm yaz ekranlarda yer alacak. Bu nedenle kadroda da yeni isimler görülecek. Sevilen dizi Haziran ayında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı  Fox Tv'nin  sevilen dizisi tüm yaz heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak.