Baraj dizisinden final duyurusu! Baraj final yapacak mı? Baraj ne zaman final yapacak? Baraj dizisi final bölümünde neler olacak?  Baraj Final mi olacak ve Ve ne zaman final olacak soruları çok araştırılıyor. .

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Baraj final yapacak mı? Baraj ne zaman final yapacak? Baraj dizisi final bölümünde neler olacak?  Baraj Final mi olacak ve Ve ne zaman final olacak soruları çok araştırılıyor... Dizinin son bölümlerinde artan intikam hırslarına yetişemeyen izleyici dizinin bu sezon final yapıp yapmayacağı kararını araştırırken, Barak Mayıs itibari unutulmaya yüz tutulacak diziler arasındaki yerini alacak.

Bu sezon dizinin hikayesinin Baraj dan çıkıp İstanbul'a taşınması ve sonrasındada Nazım2ın başına örülen çoraplar... Zenginleşmesi... Dizideki intikam havası... Hepsi BAraj dizisinin reytinglerine oynamaktayken, geçtiğimiz 3 bölüme kadar artan reytingler, artık saçmalamaya başladılar dedirtip düşmeye başlamıştı. İşte hal tam da bu iken izleyici Baraj final mi yapacak Baraj ne zaman final yapacak sorularını araştırırken, Baraj final bölümünde neler olacak sorusunun da yanıtını soruyor.

Baraj dizisi final bölümünde neler olacak?

Baraj Final ne zaman olacak sorusunda önce sosyal medya destekli Baraj final neler olacak sorunuzu yyaıtlamak istiyoruz... Hırs nefret ve intikam dou olan ve son zamanlar iyi örnek olmadığı belirtilen dizi de  finalde kimler ölecek?

Nazım ve Nehir'in kavuşup kavuşmayacağının çok merak edildiği ve NAzım'ın diziden ayrılacağı iddiası izleyiciyi büyük bir merağa soktu.  Ancak Baraj dizisinin final bölümünde tüm izleyiciyi  bol hüzünlü bir son bekliyor. Nazım ve Nehir2in kavuşacağı anda yaşanacak olan bir olay sonrasında ayrılacağı iddia ediliyor ve itikamla başlayan bu ilişki yine intikamla son buluyor.

Nehir, Nazım'ın kendisini terketmesinden sonra çok büyük yeminini bozöuyor ve finale kadar Nazım'dan intikam almaya çalışmayı da sürdürüyor. Bu uğurda Nehir, Nazım'ın canını yakmak adına elinden geleni yapacak. Acak Baraj finale doğru Nazım2ın pişmanlıkları artarak İzleyiciden tam not almak istercesine Nehir'e yönelen nazım'a nehir bir şans verecek.

Evlenecekler

Baraj dizisi fnaline doğru hrkesi mutlu beklerken, Nehir v NAzım2ın evlenmesi sonrasında Tarık ise hala Nehir'i sevmektedir. Hatta Tarık,Nehir'i tekrardan elde etmeye çalışacak. Yaptığı  planlar başarısız olacak çünkü Nehir Tarık'tan da çok çekmişti. Ve kendisini gerçekten sevenin Nazım olduğunu zamanla iyi bir şekilde anladı.

Hem Nehir'i hem de parasını kaybedip fakirleşen Tarık, Nazım2a doğru yönelecek ve bir intikam alevi daha göreceğiz.  Eğer Nazım'ı öldürürse Nehir'in kendisine döneceğini sanacak..Ancak yanılacak...

Nazım ve Nehir'in düğün gününde Nazım vurularak öldürülecek. Tarık bu olay sonrasında firari olacak ve Nehir bir o kadar daha nefretle dolacak. Ve Nazım'ı kendisinden almasının intikamını ondan alacak.
Sonrasında ise en kötü son Tarık Nehir tarafından öldürülecek. Bu intikam oyununda hiç kimsenin yüzü gülmeyecek.
Herkes bu intikamdan ciddi zararlar görecek. Nehir ve Nazım kavuşamadan Nazım ölerek diziye veda edecek.
Nehir'de büyük acılarla yaşayacak ve Bahar bunların çok öncesinde Nehir ile NAzım2ın barışması ilebirlikte diziden ayrılacak.

Herkes hikaye de kaybeden olurken Bahar'da nazım2ı kaybederek bu hikayeden payını almıştı.  Zahra'nın gerçek yüzünü Meryem ortaya çıkaracak. Ve Zahra tutuklanıp hapse girecek. Yani Zahra yaptığı kötülüklerinin bedelini ağır bir şekilde ödeyecek.

Yaşanan bu olaylar sonrasında Baraj dizisinin devam edeceğini düşünmeyin sakın... Baraj dizisi bu sezon sonu final olacak.