TRT dizisi Gönül Dağı'nda hüzün dolu olaylar birbirini takip ediyor. Şimdi ise dizide bambaşka bir olay meydana geldi.

Gönül Dağı'ndaki ayrılık sonrası ortalık iyice karıştı. İzleyiciler reyting uğruna yapıldığını düşünülen bu ayrılıkla birlikte sosyal medyadan tepki gösterdi. Peki yeni bölümde hangi karaktere veda edildi?

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı, her hafta olduğu gibi son bölümüyle de milyonları ekran başına kilitledi. Dizinin merakla takip edilen hikayesi, bu hafta da izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı'nda veda haberleri peş peşe geldi.

Yasemin'in Vedası Çok Ağır Oldu!

Dizi, Taner, Veysel ve Ramazan karakterlerinin başından geçen dertlerle izleyicinin duygusal anlar yaşamasına neden oluyordu. Ancak son bölümde, kötü günlerin geride kaldığı ve bir dönemin sona erdiği anlatıldı. Özellikle Yasemin karakterinin hikayesi, izleyicileri derinden etkiledi. Merve Yıldız'ın canlandırdığı Yasemin, çocukluk yıllarında yaşadığı acı dolu hikaye ile dizide duygu dolu anlar yaşattı ve diziden hüzünlü bir veda ile ayrıldı. Yasemin'in giderken bıraktığı itiraf mektubu, amcaoğullarına ve Gedelli Kasabası'na rahat bir nefes aldırdı.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Artık dizide Yasemin karakterini görmeyeceğiz. Dizide oluşan boşluğu ya yeni isimler dolduracak ya da hali hazırda başrolde yer alan oyunculara yeni bir görev düşecek. Senaryosu daima heyecan verici olan ve izleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran Gönül Dağı, yine farkını ortaya koyacak.

Merve Yıldız Diziden Neden Ayrıldı?

Merve Yıldız, dizide güzel bir performans sergiledi. Oyuncunun ekranlara neden veda ettiği bilinmiyor. Sette herhangi bir tartışma yaşanmadı. Yönetmen ile de arası iyiydi diye biliniyor. Ayrılığın en önemli nedeni yüksek ihtimal senaryo gereği ekranlara veda etti. Oyuncunun Gönül Dağı'ndan ayrılmasıyla birlikte yeni projelere kapısını açacağı konuşuluyor. Bu sefer hangi televizyon dizisi ile karşımıza çıkar bilinmez. Belki de televizyon yerine dijital ortamı tercih eder. Sinema tekliflerini de değerlendireceği tahmin ediliyor. Şimdi ise izleyiciler, 127. bölümde Gedelli Kasabası'nı ve amcaoğullarını bekleyen yeni zorlukları merak ediyor. Gönül Dağı'nın yeni bölümü, Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.