Yasak Elma dizisinde Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç, hakkındaki Sadakatsiz dizsine katıldı yönündeki haberlere yönelik açıklama yaptı. Fox'un Yasak Elma dizisinde Ender ile yaşadığı aşk ile hayran kitlesi yaratan Barış Kılıç'ın Kanal D'de reyt

Yasak Elma dizisinde Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç, hakkındaki Sadakatsiz dizsine katıldı yönündeki haberlere yönelik açıklama yaptı.

Fox'un Yasak Elma dizisinde Ender ile yaşadığı aşk ile hayran kitlesi yaratan Barış Kılıç'ın Kanal D'de reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinin kadrosuna katıldığında dair haberler çıkmıştı. Daha önce de Yasak Elma'ya yeniden döneceğine dair haberlere yalanlama yayınlayan Barış Kılıç, Sadakatsiz iddialarına da bir açıklama yayınladı.

Fox'un reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma'nın eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisine geçmişti. Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisine Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam'ın oyuncu oğlu Tarık Emir Tekin'i Selçuk karakteri ile dizinin kadrosuna dahil etmişti.

Yasak Elma'nın Ender ve Yıldız'ı Eda Ece ile Şevval Sam da geçtiğimiz hafta hem eski yönetmenleri Neslihan Yeşilyurt'u hem de Tarık Emir Tekin'i ziyaret etmişti.

Neslihan Yeşilyurt'un Sadakatsiz dizisine Yasak Elma'nın Kaya'sı Barış Kılıç'ı dahil ettiği iddia edilmişti. Barış Kılıç'ın dizisinde Bahar karakteri ile ilişkili bir karakteri canlandıracağı iddia edildi.

Ancak Barış Kılıç bu iddialara 3 gün sonra cevap verdi ve haberleri yalanladı. Barış Kılıç daha önce de Yasak Elma dizisine döneceğine dair iddiaları net bir şekilde yalanlayan bir paylaşım yapmıştı. Barış Kılıç'ın sosyal medyasında "Sadakatsiz dizisinde yer alacağım haberleri doğru değildir. Sevgiler" yazarak diziye katılmayacağını açıkladı.