Hemen şimdi başvuranlara 150 bin TL kredi çok düşük faiz oranıyla hesabınızda. %1,39 faiz oranıyla kredi mi olur diyenler için önemli bir kampanya başlatıldı. Bankadan fırsatlar bitmek bilmiyor. Yeni müşteriler için büyük fırsat sunulacak...

Pek çok banka, sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bilinse de bunlar arasında en fazla dikkat çekenleri, faiz oranlarını indiren bankalar oldu. Özellikle de Merkez Bankası'ndan gelen faiz indirimi sonrasında bazı bankaların müşterilere önemli kampanyalar sunduğunu görüyoruz. Hal böyle olunca hangi banka ne kadarlık faiz ile kredi verecek açıklayalım. İhtiyaç kredisinde faiz oranları iyice düştü.

Yeni Müşterilere Düşük Faizli Kredi!

Yeni müşteri olanlar için önemli kredi kampanyaları sunuluyor. Özellikle de 1,39 faiz oranıyla 150 bin TL'ye kadar kredi çekmeniz muhtemel. Eğer sizler de bir an önce nakit ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız QNB Finansbank müşterisi olabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar, kampanya dahilinde faizi düşük şekilde kredi çekme imkanına sahip olacak. Genel olarak bu tercihi yapanlar farklı kampanyalardan da yararlanabiliyor. Eğer kredi çekecekseniz kampanya detaylarına internet sitesi üzerinden göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

qnbfinans

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank üzerinden 150 bin TL'lik ihtiyaç kredisini 1,39 faiz oranı ile ve 24 ay vadede ödeme şartıyla çekerseniz ne kadar geri ödemede bulunursunuz? Bankanın ihtiyaç kredisi hesaplama sistemine göre toplam geri ödemeniz 172.041,87 TL olacak. Aylık olarak ise 14.336,82 TL ödeyeceksiniz.