Faizler sabitlenince bankadan güzel bir kredi kampanyası geldi. Bu fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz. Çünkü aylık 1000 TL'den çok daha az bir ödeme yapacaksınız. Kredi ödeme planınızı kendiniz oluşturabileceğiniz bu teklifi kaçırmak istemeyebilirsiniz. İhtiyaç kredisinde faiz oranı da belli oldu.

Kredi konusunda büyük avantaj sağlayan Halkbank, yine dikkatleri üzerine çekecek bir hamle ile karşımıza çıktı. Çünkü kredi paketlerindeki faiz oranlarının avantajlı olması nedeniyle büyük ilgi çekiyor. Müşterilerin neden Halkbank'ı bu kadar sık tercih ettiği belli oldu. Sizler de kredi ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Sunulan fırsatlar ve dahası haberimizde olacak.

%1,89 Faizli Kredi Verilecek!

Halkbank, %1,89 faizli kredi vereceğini duyurdu. 12 aylık vade ile 36 ay vade arasında faiz farkının olmaması dikkat çekti. Sabit faiz ile kredi çekmek istiyorsanız sizler de hemen başvuru yapabilirsiniz. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden kredi hesaplama aracını kullanarak kaç TL geri ödeme yapacağınızı da öğrenebilirsiniz.

halkbanks-1

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Kredinin Aylık Ödemesi 966,77 TL!

12 aylık 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda aylık ödemesi 966,77 TL olarak belirlendi. 1,89 faizle toplamda 12 ayın sonunda ödeyeceğiniz tutar 11.601,24 TL olacak. Bu sayede çekeceğiniz kredinin düşük faizli olmasından ötürü daha rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kredinizi 24 ay veya 32 aya kadar taksitlendirebilirisniz. Bankanın müşterilerine sağladığı finansman seçenekleri için Halkbank'ın resmi internet sitesine girmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü acil nakit ihtiyacından çok daha fazlasını bulacaksınız.