Zamlarla birlikte alım gücü düşen ve geçinebilmekte sorunlar yaşayan, ay sonunu düşünen vatandaşa sevinçli haber geldi. 

Likidite ihtiyacınızı karşılamak için bir süre önce bir kampanya duyuruldu. Başvurmanız halinde  anında 10.000 TL nakit alabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile göndereceğiniz talebiniz  sayesinde çok kısa sürede yetkilendirme yapılmaktadır. Peki nasıl başvurulur? İşte tüm detaylar haberimizin devamında...

10bin TL Nakit Destek Yardımı Nasıl Alabilirsiniz? 

Ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu dönemlerin yanı sıra milyonlarca vatandaşın likit ihtiyacı yüzünden mağdur kaldığı zamanlar da oluyor. Yapı Kredi Bankası para ve desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yardımına koşuyor. Verilen bilgilere göre başvuru yapan vatandaşlara 10 dakikada nakdi para sözü veriliyor. Nakdi destekten yararlanmak için tek yapmanız gereken Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile başvuruda bulunmak. Ülkemizin en seçkin ve köklü bankalarından biri olarak adından söz ettirmeyi başaran, Yapı Kredi Bankası, son dönemde sıklıkla yeni kampanyalarla adından söz ettirmektedir. Yılbaşında büyük bir fırsatlar bankasına dönüşen ve ardı ardına kampanyalar yapan Yapı Kredi Bankası, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

Yakın zamanda açıklanan 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasına yoğun ilgi oluştu. Nakit ihtiyacının karşılanması için başlatılan kampanyanın detayları ve başvuru prosedürleri açıklandı. 

Yapı Kredi Nakit Yardım Kredi Detayları!

Yapı Kredi'nin duyurduğu kolay kredi kampanyasıyla ilgili detaylar resmi internet sitesinde belli oldu. Kampanya başlangıcında düşük faiz oranı hedeflenmekte ve tutar 10.000 TL'den başlamaktadır. Likidite ihtiyacını karşılamak amacıyla başlatılan kampanya, zor zamanlarda çok sayıda vatandaşa destek olmayı hedefliyor. YKB'nin resmi internet sitesinde açıklanan kampanya detaylarına göre başvuru yapmak isteyen vatandaşlar Şubat 2023 son gününe kadar başvuru yapabilecek. Başlatılan kampanyada 10.000 TL ile 50.000 TL arasında değişen finansman destek verilecek ve ödeme tarihleri maksimum olarak  36 ay belirlendi. 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki mali destek başvuruları için ise  24 olarak geri ödeme olabililmektedir.

Başvuru Koşulları Ve Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve nüfus cüzdanına sahip olmak
18 yaşından büyük olmak
Sabit bir geliriniz olması ve bunu belgelendirecek durumda olmak

Başvuru sürecinin gerekliliklerini yerine getirmelisiniz. Koşullar uygunsa Yapı Kredi Bankası şubelerini ziyaret ederek mobil veya internet bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Başvuruları olumlu sonuçlanan vatandaşlar aynı gün içerisinde maddi destekten yararlanabiliyor. 

Yapı ve kredi bankasının internet sitesinden başvurular size özel internet bankacılığı şifreniz ile giriş sağlamanız ile başlıyor ve bugünün ihtiyaçlarını yarına ertelemeyiniz sloganına göre bireysel ihtiyaç kredisi adımından size özel koşullarda onaylanacak olan şekilde giriş yapmanız gerekecektir. Şubeye gitmeye gerek duymadan bu platform üzerinden başvurular yapılabilmektedir. Haftanın her günü ve her saatinde buradan işlem yapabilirsiniz. Talep edilen ve gereksinim duyduğunuz tutara göre vade seçenekleri değişmektedir. 12-24-36 ay vade olarak değişken geri ödeme durumları mevcuttur. Ayrıca taksit erteleme seçeneği ile 3 ay sonrasında ödemelere başlayabilirsiniz. 

İnternet bankacılığında kredi hesaplama araçları ile gereksinim duyduğunuz rakama ve geri ödeme koşullarına göre bir tablo oluşturabilirsiniz. Başvuru alt limiti 1.000 TL dir. 

YKB’nin 444 0 444 müşteri iletişim merkezi hattında da başvuru yapabilirsiniz. Yetkin ve bilgili müşteri temsilcileri size yardımcı olacaklardır. 

Size en yakın YKB şubelerinden de başvurular sağlanmaktadır. Güler yüzlü ve iletişimi düzgün personelleri ile size destek olacaklardır. 

Kısa mesaj servisi ile başvuru yapabilirsiniz. Bireysel yazıp boşluk bırakıp tc numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık net gelir tutarınızı yazın, 4411 e gönderin. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Size en yakın bankamatiklerden de başvurular yapılabilmektedir.