Bankaya gitmeden telefonunuzdan iki tuşa basarak kredi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kapsamında hem düşük faiz hem de büyük avantajlı krediler sunuluyor. İşte birkaç dakikada kredi çekmenin yolu ve telefondan nasıl başvuru yapılır sorusunun yanıtı...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri, son dönemde oldukça pratik ve hızlı şekilde verilmeye başlandı. Öyle ki düşük faizli imkanlar da sağlanmakta Eğer sizler de kredi çekme planınız var ise bu kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Genel olarak yüksek faizle istenen kredilere artık bir son veriliyor. Eğer Yapı Kredi'nin avantajını kullanmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit.

Mobil Uygulamadan Kredi Başvurusu Yapın

Yapı Kredi'nin 10 bin TL'lik kredisinden faydalanmak için yalnızca telefona ihtiyacınız var. Mobil uygulamayı indirerek düşük faizli krediniz için başvuru yapabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra SMS ile de kısa süre içerisinde kredi işlemlerini başlatabilirsiniz.

SMS ile Krediye Nasıl Başvurulur?

Bireysel kredi başvurularınız için SMS yöntemini kullanabilirsiniz. Bunun için T.C kimlik numarası, aylık gelir, doğum tarihinizi birer boşluk bırakarak 4411'e SMS gönderin. Hızlı şekilde kredi çekip çekemeyeceğini sorgulanacak ve size dönüş yapılacaktır. Kredi notunuzun önemli olduğunu ve sonucu belirleyecek önemli etkenler arasında yer aldığını unutmayın. Düzenli olarak kredi kartı ödemesini yapan, çektiği krediyi zamanında ödeyen, kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı veren kişilerin kredi notu genellikle yüksek olur.