Akbank'ın son ihtiyaç kredisini duyanlar bankaya koştu. Üstelik bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız son başvuru tarihini kaçırmayın. 20 bin TL sıfır faizli ihtiyaç krediniz anında hazır ve müşterilere sunuluyor. Peki Akbank kimlere sıfır faizli kredi verecek*

Sıfır faizli kredi fırsatlarından biri de Akbank'tan geldi. Banka, öyle bir kampanya yaptı ki duyanlar şaştı kaldı. Peki ya kimler bu kredi kampanyasından yararlanabilecek? Akbank'ın faizsiz şekilde 20 Bin TL ihtiyaç kredisi sunacağı öğrenildi. Başvuru yapılması halinde kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirilecek.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Kart Başvurusu Şartı!

Mobil uygulama üzerinden kredi kartı çıkartmanız halinde sizler de ihtiyaç kredisi için başvuru sağlayabileceksiniz. Öte yandan nakit avans fırsatını kullanarak faizsiz şekilde işlem yapabilme hakkınız bulunuyor. Bankanıın yeni müşterilere sunduğu bu avantajı değerlendirmek sizin elinizdedir. Güncel olarak mobil uygulamanız aracılığı ile uzaktan müşteri olmanız gerekmektedir. Bunu da birkaç dakika içerisinde sağlayabileceğinizi belirtelim.

Krediye İhtiyacınız Varsa Güzel Kampanya!

Akbank, hem kredi ihtiyacınızı karşılamak hem de müşteri olmanızı sağlamak için önemli bir kampanyaya imzasını attı. Bu doğrultuda bankalar üzerinden işlemde bulunmak isteyenler elini çabuk tutmalıdır. Çünkü kampanyanın da bir süre sınırı bulunuyor. Yani kısa süre içerisinde kredi kampanyası sona erebilir.

Kredi Fırsatı Ne Zaman Bitiyor?

Akbank'nı kredi fırsatının son tarihi 13 Ocak 2023 olarak açıklandı. Yani kart başvurunuz en azından 13 Ocak 2023 tarihinden önce bitmelidir. Böylelikle ihtiyaç kredisi veya nakit avans başvurusunda bulunarak elinizdeki avantajı kullanabilirsiniz. Daha fazla detay için Akbank internet sitesini ziyaret etmeniz öneriliyor.