Ziraat Bankası son dakika kampanyası bağlamında bayram rüzgarlarını bayram gelmeden estirmeye başladı. Bu anlamda kredi kartı ve bankamatik kartı kullanan müşterilerine 110 bin TL'ye kadar 3 sene vadeli kredi imkânı sunuyor.

Peş peşe açıklandı. Bayram havası çabuk esti! Kredi kartı ve banka kartı kullanan herkese Ziraat Bankası'ından 110.000 TL ödeme…  Nakit gereksinimine ihtiyacınız varsa yani para lazımsa, Ziraat Bankası bağlamında müracaat yaparak 110 bin TL tutarlı 3 sene vadeli tüketici kredisi alabilirsiniz. Kullanılacak kredi ile ilgili 2 dakika gibi kısa sürede netice öğrenilebilir. Onaylanmış olan krediyi anında kullanabilirsiniz. Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası nakit gereksinimi hisseden kişilere güzel bir kampanya yapıyor. Banka bağlamında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, düşük faiz oranları ile süratli bir şekilde kredi sonucunu öğrenebilecek. Acil nakit gereksinimi hisseden yurttaşların kredi kampanyasına katılım sağlayarak prosedür yapabilirler. Kampanyaya katılım sağlamaları durumunda 3 sene vadeli ve 90 gün ertelemeli olarak yayılan kredide tutar 110 bin TL olarak belirlendi. 

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

Ziraat Bankası doğrultusundan başlatılan bu kampanyaya katılım sağlayacak olan yurttaşların emekli olmaları halinde, emekli maaşlarını bu bankaya geçirmeleri sonrasında 110 bin TL nin üstünde kredi imkanına kavuşabilecek.  Sigortalı iş yerinde çalışan vatandaşlar ise, en son çalışmış bulunduğu iş yerinde 180 günlük bir SGK-SSK sigorta primlerinin yatırılmış olması gerekiyor. Ziraat Bankası üstünden nakit kredi kampanyasına katılım sağlayarak prosedür gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara en düşük faiz oranları uygulanacak. Bunun yanı sıra gereksinimleri durumunda 110 bin TL kredi imkânından da yaralanacak.

Banka doğrultusundan ortaya konan kredi kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek müracaatlarını yapabilir. Bunun yanı sıra bankanın resmi internet sitesi üzerinden de müracaatlarına yapabilecek.  İnternet sitesi üzerinden müracaat gerçekleştirmek isteyenler kredi müracaat formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirebilir.