Ünlü şarkıcı Seda Sayan 7. kez nikah masasına oturdu ve hayatını Çağlar Ökten ile birleştirdi. Beşiktaş’taki bir otelde gerçekleşen nikahın ardından ünlü şarkıcının evliliği ve eşi Çağlar Ökten’in hayatı merak konusu oldu. Sosyal medyada gündem olan konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan 7. kez nikah masasına oturdu ve hayatını Çağlar Ökten ile birleştirdi. Beşiktaş’taki bir otelde gerçekleşen nikahın ardından ünlü şarkıcının evliliği ve eşi Çağlar Ökten’in hayatı merak konusu oldu. Sosyal medyada gündem olan konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı. Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in evliliği magazin manşetlerinin ilk sıralarında yer aldı. Çok konuşulan nikahla ilgili sosyal medyada da çok sayıda paylaşım yapılırken Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten’in hayatı da araştırılmaya başlandı. Peki, Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Seda Sayan ve Çağlar Ökten Evlendi

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, kendisi gibi şarkıcı Çağlar Ökten ile dün nikah masasına oturdu. Beşiktaş’ta bir otelde düzenlenen nikah törenine çiftin yakın arkadaşları katılırken Safiye Soyman ve Faik Öztürk’te çifti bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Magazin manşetlerinin geniş bir şekilde yer verdiği Seda Sayan-Çağlar Ökten evliliği sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

seda-sayanin-esi-caglar-okten-kimdir-caglar-okten-kac-yasinda-ve-ne-is-yapiyor-1

Çağlar Ökten Kimdir?

Çağlar Ökten, 1987 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Annesi ev hanımı, babası elektrik teknisyeni olan Ökten, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Klasik Türk Müziği eğitimi alan Çağlar Ökten, profesyonel olarak müzik kariyerini sürdürmektedir.