Yıllardır bahsi geçen ve özellikle de son dönemlerde bir şehir efsanesi misali "bulundu ama saklanıyor" denen ölümsüzlük iksirinin bulunduğu haberi dünya basınında haber olarak yerini aldı.

Ölümsüzlüğü bulmak için uzun süredir çalışmalar yürüten Çinli bilim insanları iddialara göre ölümsüzlük iksiri ürettiler ve hatta fareler üzerinde bile denediler.

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki bilim insanları, ölümsüzlük üzerindeki araştırmalarını sürdürürken son gelen haber dünya genelinde büyük yankı uyandırdı.

Adsız-201

İddialara göre Çin'deki bilim insanları, ölümsüzlük araştırması gerçekleştirdiği sırada genç bir fareden aldıkları kanı, yaşlı bir fareye enjekte etti ve başarı sağladı. Bilim insanları daha sonra bu kandaki değerleri not alıp, kan tüpünü de sakladı.

Şimdi ise bir sonraki aşama olan şekilde farelerde uygulanan bu yöntemin, insanlara da uygulanması bekleniyor.

Dünyanın merak ettiği soru da artık "gençlik iksiri bulundu mu değil",  "insanlar üzerinde de başarılı olacak mı?" olarak yerini aldı.

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!