İş Bankası, promosyonda sınırları zorlamaya devam ediyor. 18 bin TL ödeme yapacağı netleşti. Nisan 2023 promosyon miktarlarını görenlerin ağzı açık kalıyor. İşte promosyonda son dakika gelişmeleri...

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Promosyon ödemelerinde son dakika gelişmeleri aktarılıyor. Emeklilere ödenen promosyon kadar işçilere verilen de merak edilmekte. Bu doğrultuda hareket edildi ve bankaların kaç TL promosyon ödeyeceği belli oldu. Güncel duyuruyu haberimizde paylaştık. 

18 Bin TL Hesaba Yatırılacak!

Eğitim Bir-Sen Zile şubesinin yapmış olduğu promosyon ihalesi sonuçlandı. Banka ile imzalanan protokol sonrasında ödemelerin hesaplara geçeceği öğrenildi. 18 bin TL'lik promosyon ödemesi hesaplara aktarılıyor. Bu doğrultuda aşağıdaki açıklama yapıldı: 

”15.03.2023 tarihinden geçerli olmak üzere önceki promosyon sözleşmesi tek taraflı fesih edilerek ve fesihten kaynaklanan şartlar yerine getirilerek 820 Eğitim çalışanımız için 18.000 TL ödenmesi suretiyle yeni 3 yıllık maaş promosyon anlaşması Zile İş Bankası ile imzalanmıştır. Ödemeler birkaç gün içinde hesaplara aktarılacaktır. Yine talebimiz üzerine isteyen çalışanlarımız için banka kredi kullanma imkanı da sunmuştur. Eğitim çalışanlarımıza hayırlı olsun.”

820 Çalışanı Kapsıyor

Promosyon ödemeleri, 820 çalışanı kapsamaktadır. Bununla birlikte 3 yıl boyunca maaş hesabını İş Bankası'nda tutanlar 18 bin TL'lik ödeme hakkına sahip olacak. Ayrıca banka kredi kullanma imkanı da sağlanıyor. Hal böyle olunca promosyon anlaşmasının çalışanlara getirisi olumlu karşılandı.