Tarım Kredi marketlerinde gıda ürünlerinden sonra şimdi de hijyen ve temizlik ürünlerinde büyük kampanya duyuruldu. Yapılan indirimler müşterilere adeta "sudan ucuz" dedirtti. İşte 23 Nisan'da sona erecek o indirimler...

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Tarım Kredi marketlerine gelen müşteriler bayramı erkenden kutlamaya başladı. Öyle ki indirimler tükenmek bilmiyor. Güncel olarak satışta olan ve stoğu bitmemiş ürünlerdeki indirimleri sizlerle paylaşalım. Marketteki çeşitli fırsatlara da hakim olabilirsiniz. Özellikle de gıda ürünlerinde fark yaratan market, bu sefer temizlik anlamında da kampanyaya imza attı. Bu sefer ki indirim deterjan ürünleri ile ilgiliydi.

Deterjanda Büyük Kampanya!

Marketten gelen duyuru sonrasında deterjan fiyatının düştüğü ortaya çıktı. Renax Matik çamaşır makinesi deterjanı 8 kg ağırlığı ile 109,90 TL'ye satılıyor. Kampanyanın sınırlı sürede geçerli olacağını hatırlatalım. Market duyurusunda ise kampanyaya ilişkin

”Bayram temizliğinde en büyük yardımcınız, uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle Tarım Kredi Kooperatif Market! 7-23 Nisan tarihleri arasında, temizlik ürünleri en özel fiyatlarla tüm mağazalarımızda.”  ifadesi kullanıldı.

deterjan

23 Nisan'da Bitecek!

Market kampanyasının bitmesine 9 gün kaldı. Eğer fırsatı değerlendirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Aksi halde ucuz deterjandan yararlanamayabilirsiniz. Daha fazla detay için marketin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve aktüel katalogları inceleyebilirsiniz. Ancak bildirimleri açtığınız takdirde bizim tarafımızdan güncel olarak bilgi almanız da mümkün.
Gıda ürünleri ile nam salan Tarım Kredi Marketleri, ucuzluğunu bu sefer hijyen ve temizlik ürünlerinde konuşturuyor. Yeni kampanyalar ve aktüel ürünler katalogları olduğu vakit sizler ile paylaşacağız.