Benzin, dizel ve LPG fiyatlarında bayram için bomba indirimler yapılmaya devam ediyor. Bu anlamda 550 TL dev indirim gelmiş durumda. Duyanlar görenler dün gece itibariyle depoları doldurdu. İşte haberimizin detayları

Benzin, dizel ve LPG fiyatlarında bayram coşkusu 550 TL dev indirim geldi! Duyanlar hemen depoları fulledi. Sürekli olarak artış gösteren benzin, motorin ve otogaz (LGP) fiyatlarına rağmen müşterilerine avantajlı bir hizmet sunmak amacıyla harekete işlemiş olan ING Bank ve Petrol Ofisi yeni bir iş birliği yapmış durumda. Bu anlamda Petrol Ofisi’nden ING Banklıların gerçekleştireceği akaryakıt ve LPG alımları amacıyla hemen 550 TL indirim sağlanacağı açıklandı. İşte indirim haberlerinin detayları...

Benzin, dizel ve LPG fiyatlarında bayram coşkusu 550 TL dev indirim geldi! 

Sürekli olarak artış gösteren benzin, motorin ve otogaz (LGP) fiyatlarına rağmen müşterilerine avantajlı bir hizmet sunmak amacıyla harekete işlemiş olan ING Bank ve Petrol Ofisi yeni kampanya ile bomba etkisi yarattı. Akaryakıt ve LPG alımları amacıyla hemen 550 TL indirim sağlanacağı açıklandı. Diğer taraftan yapılan kampanyanın detayları da hem ING Bank hem de Petrol Ofisi doğrultusundan açıklandı. Peki, Petrol Ofisi’nden nasıl 550 TL’lik indirim kazanılır? Petrol Ofisi ve ING Bank akaryakıt kampanyası detayları 

Ukrayna ve Rusya arasındaki sıcak gerilimin başlamasından bu yana devamlı olarak yükselişte olan brent petrolün varil fiyatları, akaryakıt tabelalarına da çok sık yansır oldu. Bu zamların sonrasında akaryakıt alımlarında zorlanan vatandaşlara müjde ING Bank ve Petrol Ofisi çiftinden geldi. Akaryakıt kampanyası meydana getiren ING Bank ve Petrol Ofisi banka müşterilerinin akaryakıt ve otogaz alımları amacıyla 500 TL armağan edeceğini açıkladı. Öte yandan ING Bank, kampanyaya katılabilecek olan banka müşterilerini de duyurdu!

ING Bank ve Petrol Ofisi iş birliğinde hazırlanmış olan yeni kampanya kapsamında ING Bank kredi kartları ile 12 ay süresince anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 500’er TL’lik benzin, motorin ve LPG alımı yapacak olan banka müşterilerine hemen 500 TL armağan edileceği meydana çıktı. Bu kapsamda müşterilerinin kazandığı 500 TL’yi hemen müşterisinin hesabına havale eden ING Bank, kampanya kapsamında armağan kazanabilmek amacıyla ödemelerin Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapılması gerekliliğini hatırlattı. Öte yandan ING Bank, kampanyasına dair çeşitli bir şartlar listesi de yayınladı!

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Kampanyaya yalnızca bireysel kredi kart sahiplerinin katılımına izin veren ING Bank, 12 ay süresince alım sözünü yerine getiren müşterilerine peşinen 550 TL’lik bir ödeme gerçekleştireceğini taahhüt etti. Kampanyayı 30 Haziran’a kadar uzatan ING Bank, söz hususu armağan TL’lerin "PO Aylık Yakıtınız Bizden" açıklaması ile hesaplara aktarılacağını açıkladı.

Kampanyanın 12 ay süresince süreceğini müşterilerine anımsatan ING Bank, sözünü yerine getirmeyen müşterilerinden yaptığı mükafat ödemesini geri alacağını da belirtti. Öte yandan kampanyayı belli bir kontenjan ile sınırlayan ING Bank, müracaat yapan ilk 5.000 şahıs amacıyla bu kampanyayı hazırladı.