İnstagram üzerinden 8 Kasım tarihinde istifa etmesi ardından tüm sosyal medya hesaplarını kapatan Berat Albayrak'tan haber alınamıyor. Berat Albayrak nerede çok kısa sürede TT listesine girdi.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
İnstagram üzerinden 8 Kasım tarihinde istifa etmesi ardından tüm sosyal medya hesaplarını kapatan Berat Albayrak'tan haber alınamıyor. Berat Albayrak nerede çok kısa sürede TT listesine girdi. Hem hayranları hem sevmeyenleri eski Bakan'ın akıbetini merak ediyor.

Berat Albayrak nerede?

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın memleketi Trabzon da aile evinde inzivaya çekildiği söyleniyor. Net bir bilgi olmasa da Berat Albayrak Trabzon'da olduğu düşünülüyor.

Berat Albayrak sağlık durumu nasıl?

Berat Albayrak istifa ederken sağlık durumu nedeniyle de istifa ettiğini söylemişti. Berat Albayrak'ın sağlık durumuyla ilgili de bir bilgi bulunmuyor.

Sosyal medyada yükselen Berat Albayrak nerede sorusyla ilgili bir açıklama yapılır yapılmaz burada olacak. Ancak yine de net bir bilgi olmasa da Berat Albayrak'ın yakın çevresi Trabzon'da aile evinde olduğunu dile getiriyor.