Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile olan ilişkisi bittikten sonra yeni bir aşka yelken açtı. Tüzünataç, gizemli sevgilisi ile Bodrum’da sezonu açtı. Birlikte tatil yapan Berrak Tüzünataç ile Rafael Cemo Çetin romantik anları yaşadı. Rafael Cemo Çetin kimdir, kaç yaşında, nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu.

37 yaşındaki güzel ve başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu ile ilişkisi bitmişti. Kaygılaroğlu ’ndan sonra güzel oyuncu Tüzünataç yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç Rafael Cemo Çetin ile birliktelik yaşadığı yönünde çıkan iddiaları yalanlamıştı. Ancak ikili birlikte bodrumda tatil yaparken romantik anlar yaşadı. Rafael Cemo Çetin’in kim, kaç yaşında, nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu. İşte detaylar…

"Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim! "Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim!

6_1280x720-7

Berrak Tüzünataç’ın Yeni Sevgilisi Rafael Cemo Çetin Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Berrak Tüzünataç katıldığı ödül töreninde tercih ettiği siyah renkli cesur kıyafeti ile sosyal medyayı salladı. Tüzünataç, geceden çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştığı transparan elbisesi olay oldu. Güzel oyuncunun paylaştığı fotoğrafa saniyeler içinde beğeni yağarken aynı zamanda birçok sosyal medya kullanıcısı da yorum yaptı.

37 yaşındaki güzel oyuncunun siyah kıyafeti ile paylaştığı fotoğrafa yapılan yorumlar arasında “kırmızı halının hakkını vermişsin” şeklinde yorumlar yapılırdı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, kıyafetini eleştirenlere de ünlü popçu Gülşen’in şarkısı ile cevap verdi. Tüzünataç, “dudaklar lolipop al. Kucaklar dolusu love” dedi. Ayrıca tercih ettiği kıyafetler ile magazin gündeminden düşmeyen başarılı şarkıcı Gülşen de Tüzünataç’ın paylaşımını beğendi.

4_1280x720-19

Rafael Cemo Çetin Nereli, Ne İş Yapıyor ve Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç geçtiğimiz yıl meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu’ ndan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açmıştı. Başlangıçta Tüzünataç, Çetin ile aşk iddialarını yalanlarken geçtiğimiz gün ikili Bodrumda birlikte tatil yaparken görüntülendi. Çetin ile Tüzünataç çifti iskelede romantik anlar yaşadı.

Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç’ın yeni sevgilisi Rafael Cemo Çetin’in kim olduğu merak konusu oldu. Rafael Cemo Çetin, 11 Ağustos 1992 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya geldi. Çetin, yapımcı ve yönetmen Sinan Çetin ile Alman Rebekka Haas’ın oğlu olarak dünyaya geldi. Rafael Cemo Çetin’in Orfeo ve Tess Sahara isminde iki tane de kardeşi bulunmaktadır. Ayrıca, Sinan Çetin’in ilk evliliğinden olan Rüzgar Çetin de kardeşidir.

Ünlü yapımcı ve yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin, çocukluğunu Almanya’ da geçirirken eğitimini ABD’de almıştır. Çetin, New York’ta liseyi bitirdikten sonra SVA School of Visual Art’ta yönetmenlik okudu. Çetin, New York'ta 4 yıl sinema eğitimi gördü ve oyunculuk eğitimi de aldı.