İstanbul Beşiktaş Belediyesi’nde, işçiler toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlanamadığı için iş yerinde grev kararını astı. Bugünlerde birçok belediyede, toplu iş sözleşmesinin imzalanamaması üzerine işçiler grev kararı alıyor.

Doktorlar Ayaklandı! Malpraktis Nedir? Ne Demektir? Malpraktis Davası Büyüyor! Doktorlar Ayaklandı! Malpraktis Nedir? Ne Demektir? Malpraktis Davası Büyüyor!

İstanbul Beşiktaş Belediyesi’nde, işçiler toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlanamadığı için iş yerinde grev kararını astı.


Bugünlerde birçok belediyede, toplu iş sözleşmesinin imzalanamaması üzerine işçiler grev kararı alıyor. Genel-İş Sendikası’nın örgütlendiği Beşiktaş Belediyesi’nde, toplu sözleşmede anlaşma sağlanamadı ve bunun üzerine işçiler, belediyeye grev kararını astı. Kadıköy ve Maltepe’deki grevlerin ardından, CHP’li Ataşehir ve Kartal belediyelerinde de asılan grev kararı ile, İstanbul’da birçok CHP’li ilçenin belediyesinde grev kararları yer buldu.15 Mart’ta grev uygulanacak


Evrensel’in haberine göre Genel İş Sendikası Avrupa Yakası 1 No’lu Şube başkanı Mehmet Pehlivan, Beşiktaş Belediyesi’nde toplu sözleşme görüşmelerinin 7 aydır sürdüğünü ifade ederek, belediye yönetiminin tutumundan ötürü anlaşmanın henüz sağlanamadığını belirtti. Beşiktaş Belediyesi işçileri 15 Mart’ta uygulamak için grev kararı aldı.