1996 yılında ilk kez yayınlanmaya başlayan Beyaz Show, 2018 yılında bitmişti. Ekranlara aniden veda eden Beyaz Show'un tekrar başlaması bekleniyor.

1996 yılında ilk kez yayınlanmaya başlayan Beyaz Show, 2018 yılında bitmişti. Ekranlara aniden veda eden Beyaz Show'un tekrar başlaması bekleniyor. Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show, izleyenler tarafından oldukça seviliyordu. Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un yeniden başlaması için gelen isteklere, olumlu cevap verdi. Televizyonda uzun yıllar yayınlanan talk show programına her hafta çeşitli ünlü konuklar geliyordu. Gelen konuklar ile keyifli ve komik saatler geçirten Beyaz Show, yeniden başlayacak. Yeniden başlayacak olan Beyaz Show'un ne zaman ve nerede başlayacağı merak ediliyor. Beyaz Show 2021 yılında başlayacak mı? Beyaz Show nerede yayınlanacak? Exxen'e mi geçecek?

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak?

Şimdilerde TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Beyazıt Öztürk, uzun yıllar talk show programı olan Beyaz Show'u sunmuştu. Beyaz Show programı ile yıllarca ekranları karşısındaki izleyicisi ile buluşan Beyaz Show, yoğun ısrarlar karşısında yeniden başlayacak. Beyaz Show'un başlayacağını duyuran Beyazıt Öztürk, programın ne zaman başlayacağını da açıkladı. Beyaz Show'un Ekim ayı gibi yeniden başlayabileceği söylendi. Beyaz Show'un koronavirüsün azalmasıyla birlikte başlayacağı söylendi. Beyaz Show, seyircisi ile güzel olan bir eğlence programı olduğu için seyirci ile program yapılabileceği zaman başlayacak. Beyaz Show, 2021 yılında başlayacak. Bu sene izleyicisi ile buluşacak olan Beyaz Show, nerede yayınlanacak?Beyaz Show Nerede Yayınlanacak?

1996 yılından 2018 yılına kadar 12 sene ekranlara gelen Beyaz Show, 3 sene aradan sonra yeniden ekranlara gelecek. Tekrar başlayacak olan Beyaz Show'un hangi kanalda, nerede başlayacağı ise merak ediliyor. Beyaz Show'un sunucusu olan Beyazıt Öztürk, bir süredir dinleniyor. TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, yeniden talk show yapmayı özlediğini belirtti. Yeniden ekranlara dönecek olan Beyaz Show'un nerede yayınlanacağı soruldu. Uzun yıllar Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'un TV8'de yayınlanması bekleniyor. Şimdilerde Acun Ilıcalı ile çalışan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un TV8'de yayınlanabileceğini söyledi.

Beyaz Show Exxen'e mi Geçecek?

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan TV8'de O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un yeniden başlayacağını ve tekrardan ekranlara geleceğini duyurdu. Beyaz Show, Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Beyaz Show'un tekrardan başlaması durumunda hangi kanalda yayınlanacağı sorulmuştu. Beyaz Show'un TV8'de yayınlanması bekleniyordu. Ancak Acun Ilıcalı'nın yeni platformu olan Exxen'de yayınlanabileceği söylendi. Beyaz Show Exxen'de yayınlanabilir.