1996 yılında başlayan Beyaz Show, yıllar sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile gerçekleşen Beyaz Show, yeniden başlıyor.

1996 yılında başlayan Beyaz Show, yıllar sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile gerçekleşen Beyaz Show, yeniden başlıyor. İzleyenlerin ekranlarda en çok izlemeyi sevdiği eğlence programlarından olan Beyaz Show, izleyenleri ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor. İzleyenler Beyaz Show'un hangi kanalda ve ne zaman yayına başlayacağını merak etti. Beyazıt Öztürk, TV8'de Acun Ilıcalı'nın programı olan O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapıyor. Beyazıt Öztürk'ü izleyenler, ekranda görmeyi çok seviyor. Samimi tavırları, sempatik görünüşü ve doğal oluşu ile Beyazıt Öztürk'ün yeniden Beyaz Show adlı komedi programını yapmasını istiyorlar. Bunca talebe ve ısrara Beyazıt Öztürk'de dayanamadı. Acun Ilıcalı ile Beyaz Show üzerine konuşmalara başladılar. TV8'de yayınlanan şarkı yarışması O Ses Türkiye jüri üyeliğini yapan Beyazıt Öztürk'ün yine TV8'de Beyaz Show programı yapması bekleniyor. TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Beyaz Show'un ne zaman başlayacağı ise araştırılmaya başlandı. Beyaz Show ne zaman ve nerede yayınlanacak soruları epey arttı. Beyaz Show ne zaman başlayacak ? Beyaz Show ne zaman yayına başlayacak ? Beyaz Show nerede yayınlanacak ?Beyaz Show nerede yayınlanacak ? Beyaz Show hangi kanalda yayınlanacak ?

İlk olarak ekranlarda 6 Aralık 1996 yılında yayın hayatına başlayan eğlence programı Beyaz Show, Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. 4 sene Kanal D ekranlarında kesintisiz yayın hayatına devam eden Beyaz Show, 2000 yılının Eylül ayında kanal değiştirdi. Beyaz Show, Eylül 2000 yılında Kanal D ekranlarından Star TV'ye geçiş yaptı. Sonrasında ise 2018 yılına kadar televizyon ekranlarında yayın hayatına devam etti. Türkiye'nin en çok başarı kazanmış ve yıllar geçse de izleyicisini arttırarak büyümüş olan Talk Show programlarından olan Beyaz Show, 2 sene aradan sonra yeniden ekranlarda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu üstlendiği Beyaz Show'un yeniden başlayacağı söyleniyor. Ancak Beyaz Show bu defa TV8 ekranlarında yayınlanacak. Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk'ün Beyaz Show ile ilgili yeni ve ilgi çekici fikirleri var. Beyaz Show'un TV8 ekranlarında başlayacağı söyleniyor.Beyaz Show ne zaman başlayacak ? Beyaz Show ne zaman yayınlanmaya başlayacak ?

Beyaz Show'un başlaması için çok yoğun istek olduğunu belirten Beyazıt Öztürk, korona bittikten sonra Beyaz Show'un başlayabileceğini söyledi. Beyaz Show programının seyircisiz olmayacağını ve tadının çıkmayacağını söyledi. 2 sene aradan sonra en kısa zamanda Beyaz Show ile ilgili hazırlıklara başlayacaklarını belirtti. Beyazıt Öztürk şimdilerde başka bir program için hazırlık yapmaya başladı. Yine Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu ve 1 Ocak tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan dijital platform olan Exxen için İbrahim Büyükak ve Beyazıt Öztürk'ün bir program hazırladığını söyledi. Beyaz Show başlayana kadar Beyazıt Öztürk yine ekranlarda izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Ancak Beyaz Show'un henüz başlamayacağını, yaza doğru başlayacağını söyleyebiliriz.

Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak birlikte bir program yapmaya başlayacaklar. İki ünlü komedyen, Acun Ilıcalı'nın yeni girişim, olan dijital platform olan Exxen'de bir eğlence programı yapmaya başlayacaklar. İkisi de birbirinden çok sevilen başarılı komedyenlerin programlarının ne zaman başlayacağı ise henüz bilinmiyor.