Kırmızı Oda Kumru intihar mı etti? Ölecek mi? Aslıhan Gürbüz diziden ayrıldı mı? her yerde aranmaya başladı. Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi bu akşam 20.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Kırmızı Oda Kumru intihar mı etti? Ölecek mi? Aslıhan Gürbüz diziden ayrıldı mı? her yerde aranmaya başladı. Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi bu akşam 20. bölümüyle ekranlara geliyor. Kumru'nun hikayesinin devam ettiği Kırmızı Oda'da şaşırtıcı bir gelişme yaşanacak. Geçmişin izlerini bir türlü silemeyen Kumru, eline bıçağı alıp kapıdan çıkınca herkesi korkuttu. Ardından da bileklerini kesmiş bir şekilde yolun kenarında bulunması akıllara Kumru öldü mü? sorusunu getirdi. İşte detaylar...

Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan ve gerçek hayat öykülerinin anlatıldığı Kırmızı Oda cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. İki haftadır Kumru'nun hikayesinin izleyenleri ekran başına kitleyen dizide bu hafta şok eden olaylar yaşanacak. Çünkü Kumru, Yavuz'la hikayesini anlatmaya devam edecek. Ancak tanıtımda bilekleri kesik bir şekilde yolda yatan Kumru herkesi korkuttu. Bunun geçmişte mi yoksa şimdi mi yaşandığı merak edildi. Hal böyle olunca sürekli hayatına son vermeyi düşünen Kumru intihar mı etti? Ölecek mi? aranmaya başladı.


Kırmızı Oda Kumru intihar mı etti? Ölecek mi?


Kırmızı Oda'da Yavuz'la hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Kendisini taciz eden Yavuz'un akrabasının yanından ayrılıyorlar. İş bulduğunu söylüyor Yavuz ve krallar gibi bir daire taşınıyorlar. Tabii Kumru şoklarda. Yavuz bir şirkette çalıştığını söylüyor ama aslında kumar oynuyor. Dayak yiyor, "Trafikte kavga ettim" diyor. Sonra bir kez daha dayak yiyor, bu sefer "Markette tartıştım" diyor. Kumru inanıyor tüm bunlara. Derken sürpriz bir doğum günü hediyesi veriyor Kumru'ya. Güzel bir elbise. "Hemen bu gece giyeceksin" diye zorluyor Kumru'yu. Tabii başına geleceklerden bihaber, giyiyor elbiseyi. Birlikte çok şık bir eve gidiyorlar. Ve Kumru'yu bırakıp kaçıyor. Borcu için bir adama satıyor Kumru'yu, hem de Kumru'nun doğum gününde... Ardından yaşadıklarının travmasını atlatamayan Kumru, terapi için Doktor Hanım'a geldi.Kırmızı Oda 20. bölümde de Kumru'nun hikayesini anlatmaya devam etmesi hatta bileklerini kesmiş bir halde bulunması herkesi korkuttu. Çünkü Kumru yaşadıklarını anlattığı zamanlarda da ölümden sürekli bahsediyordu. Bu sahneyi gören herkes, Kumru'nun öleceğinden korktu. Kumru'nun gerçekten intihar edip etmeyeceği yeni bölümde izleyip göreceğiz...

Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda dizisinden ayrılacak mı?


Eğer intihar sahnesi geçmiş zamanda değil; şu an yaşanıyorsa Kumru'nun ölme ihtimali bir hayli yüksek. Zaten Aslıhan Gürbüz'ün dizideki konuk oyunculardan biri olduğunu düşünürsek Kumru ya iyileştiğinde ya da başka bir hamle yaptığında onun hikayesi senaryoda bitecek.

Ancak bu Kırmızı Oda 20. bölümde mi yoksa ilerleyen bölümlerde mi olacak belli olacak.